سلیمی رو به بهبودی است، انوشیروانی و رستمی تحت مراقبتند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
01:22 - جمعه 24 مرداد 1399
کد خبر : ۶۷۱۱
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۱ - ۲۱:۵۴
پس از گذشت یک هفته از تزریق ماده ضد التهاب به کتف بهداد سلیمی، وضعیت او رو به بهبودی است.
سلیمی رو به بهبودی است، انوشیروانی و رستمی تحت مراقبتند


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی وضعیت درمانی شش تن از ملی پوشان کشور را تشریح کرد.
دکتر لطفعلی پورکاظمی درباره آخرین وضعیت بهداد سلیمی اظهار داشت: هنوز یک هفته از تزریق داروی ضد التهاب به کتف بهداد سلیمی توسط دکتر علی اکبر خرسندی نگذشته است که علائم بهبودی نسبی در قهرمان فوق سنگین المپیک و جهان مشاهده می شود . اگر روند بهبودی سلیمی به همین ترتیب ادامه یابد احتمال دارد که تا المپیک 2016 برزیل، این ملی پوش ارزنده نیاز به جراحی آرتروسکوپی نداشته باشد و برای همیشه این بهبودی ادامه داشته باشد.

وی افزود: سلیمی از امروز فیزیوتراپی و ماساژ را شروع کرده و از حدود 10 روز بعد زیر نظر کوروش باقری و با حمایت های حسین رضازاده رئیس فدراسیون، تمریناتش را کم کم آغاز خواهد کرد.
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی درباره آسیب دیدگی سجاد انوشیروانی گفت: انوشیروانی از چند سال قبل تحت درمان مداوم دکتر محمد رازی نایب رئیس فدراسیون پزشکی و فوق تخصص زانو قرار دارد و درمان های هوشمندانه دکتر رازی بود که انوشیروانی توانست مدال نقره المپیک را کسب کرده و به عنوان یک پهلوان و حامی بهداد سلیمی، ملت ایران را خوشحال کند.

وی تصریح کرد:هر زمانی که دکتر رازی تشخیص به جراحی بدهد یقیناً انوشیروانی نیز تحت حمایت ویژه ، آرتروسکوپی خواهد شد و همانند سایر ملی پوشان و المپیکی ها تحت مراقبت قرار می گیرد.
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی درباره آسیب دیدگی کیانوش رستمی یکی دیگر از مدال آوران المپیک لندن، تصریح کرد:رستمی همانند انوشیروانی از دو سال پیش تاکنون تحت مراقبت دکتر رازی قرار دارد و تزریقات حمایتی و تقویتی فاکتور رشد پلاکتی توسط دکتر رازی، سبب شد که رستمی بدون جراحی به المپیک لندن برسد و پیش از آن نیز مدال طلای قهرمانی جهان را کسب کرد.

دکتر پورکاظمی افزود: رستمی و انوشیروانی هر دو تحت مراقبت های ماهانه دکتر رازی هستند و هر زمانی که دکتر رازی تشخیص به جراحی آرتروسکوپی بدهد هر دوی این عزیزان با حمایت های ویژه فدراسیون پزشکی درمان خواهند شد. ضمن اینکه هم اکنون رستمی در کلینیک تخصصی دکتر امین نوروزی تحت درمان فیزیوتراپی با دستگاههای مدرن توانبخشی قرار دارد.
وی درخصوص محمد باقری معتمد، رضا یزدانی و محمدرضا رودکی سه ملی پوش تکواندو،کشتی آزاد و جودو گفت: این عزیزان توسط دکتر رازی و دکتر کیهانی، فوق تخصص های زانو جراحی شدند و مراحل فیزیوتراپی و نرمش های مورد نیاز را انجام می دهند. امیدواریم هر چه زودتر پس از اتمام زمان ترمیم به میادین ورزشی بازگردند و همانند گذشته در سکوهای افتخار جهانی قرار گرفته و دل مردم را شاد کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۴°    ۳۸°