باخت مقابل ژاپن جنبه روانی داشت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
00:08 - پنجشنبه 09 بهمن 1399
کد خبر : ۶۷۱۲۶۶
تاریخ انتشار : جمعه ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۸
عضو کمیته فنی بسکتبال:
تیم ژاپن را بیش از اندازه مهم جلوه داده بودیم و این موضوع باعث شده بود تیم ما از لحاظ روانی آماده نباشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، عباس مرشدی عضو کمیته فنی بسکتبال در برنامه نبض ورزشی شبکه خبر با بیان این مطلب افزود: درست به همین دلیل و فشار روانی، تیم ما نیامده بود که ببرد بلکه آمده بود که نبازد.
 
این کارشناس بسکتبال با بیان این که معتقدم حتی اگر به استرالیا هم ببازیم باز هم به جام جهانی صعود خواهیم کرد گفت: تفاوت تیم ما با تیم ژاپن این بود که آنها از تیم ما و بازیکنان ما شناخت کامل داشتند اما ما نتوانستیم شناختمان را از تیم ژاپن در زمین مسابقه نشان دهیم. 
 
مقابل ژاپن از لحاظ روانی تیم ما آماده نبود 
مرشدی با بیان این که معتقد است هر تیمی که در زمین بازی بتواند از موقعیت هایش خوب استفاده کند برنده است گفت: به هر حال حتی اگر به استرالیا هم ببازیم باز هم صعود خواهیم کرد.
 
عضو کمیته فنی بسکتبال درباره حواشی پیرامون بازیکنان و فدراسیون بسکتبال گفت: نفرات تیم را سرمربی انتخاب می کند و کمیته فنی دخالتی در این امر ندارد و رئیس فدراسیون هم به همه کمیته ها اختیار تام در زمینه فعالیتشان داده هر چند که من مطمئنم که دکتر شاهین طبع قطعا هر تصمیمی که گرفته با دکتر طباطبایی هم مشورت کرده است. 
 
افشین رضاپور کارشناس بسکتبال نیز در ادامه بحث با بیان این که پنجره های فیبا یعنی فرصت و ما از این فرصت ها خوب استفاده نکردیم گفت: حق بسکتبال ما این نبود که الان بنشینیم و درباره شانس صعود و برد و باخت آن صحبت کنیم ، درست است که تیم ملی جای بهترین هاست ولی ما فرصت کمی به بازیکنان جوان و کم تجربه داده ایم و خلا تصمیم گیری در پنجره های مختلف داریم.
 
مقابل ژاپن از لحاظ روانی تیم ما آماده نبود 
 رضا پور درباره حواشی تیم ملی هم گفت: بازیکنان سرشناس و باتجربه در تراز تیم ملی نباید فقط با صلاح دید یک نفر کنار گذاشته شود زیرا بحث، بحث ملی است و رئیس فدراسیون باید ورود می کرد برای این که بازیکنان تیم ملی مسئله نیستند بلکه تبدیل به مسئله می شوند و ما مهارت مشکل یابی و راه حل یابی برای آن نداریم و ما باید بتوانیم برای امر ملی تصمیم جمعی بگیریم. 
 
مقابل ژاپن از لحاظ روانی تیم ما آماده نبود 
 
آشور گل محمدی دیگر کارشناس بسکتبال نیز با تایید این که نبود بازیکنان ستاره ها برای ما مشکل ساز بود گفت: ولی بدون این ستاره ها هم ما می توانستیم ژاپن را ببریم اما مقابل این تیم خوب بازی نکردیم.
 
گل محمدی افزود: حاشیه در تمام ورزش ها هست و الان در آستانه بازی با استرالیا بهتر است در این باره صحبت نکنیم بعد از بازی با استرالیا می شود در این خصوص بهتر صحبت کرد. 
 

برچسب ها: نبض ورزشی ، بسکتبال
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۰°    ۱۱°