ثابت کردیم قدرت ما برای صلح، ثبات و امنیت است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:44 - سه‌شنبه 21 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۶۷۱۶۱۱
تاریخ انتشار : شنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۳
وزیر دفاع: راهبرد دشمن را در منطقه با شکست کامل مواجه کردیم و ثابت کردیم قدرت ما برای صلح، ثبات و امنیت است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
«امیر سرتیپ امیر حاتمی» در همایش سرامدان فناوری و صنعت که در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد، اظهارداشت: ما در سال های گذشته توانستیم راهبرد دشمن در منطقه را با شکست کامل مواجه کنیم و جنگی را که آمریکایی ها آغاز کردند را پایان دادیم.
 
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای افزود: آنهایی که می گویند داعش را شکست دادیم و می خواهیم برویم، در واقع شکست خوردند و سپس مجبور به ترک شدند.
 
امیر سرتیپ حاتمی تصریح کرد: ما در منطقه صلح را حاکم کردیم و جنگی را که امریکایی ها آغاز کرده اند پایان دادیم؛ آنها می خواستند 30 تا 40 سال جرثومه فساد را در منطقه نگه دارند، اما نتوانستند.
 
وی تاکید کرد: آنها می خواستند بگویند قدرت جمهوری اسلامی ایران برای دیگران خطرناک است اما اثبات کردیم که قدرت ما برای صلح ثبات و امنیت است.
 
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مصلح با اشاره به برگزاری جشن پیروزی چهلمین سالگرد انقلاب عنوان کرد: در گام دوم انقلاب نیز کماکان پیروز خواهیم شد و از ظلم ها و تحریم ها با موفقیت عبور می کنیم.
 
سرتیپ حاتمی با بیان اینکه اگر دشمن احساس کند ضعفی داریم بر آن متمرکز می شود، گفت: امروز در زمینه دفاعی به شکلی عمل کرده ایم که دشمن نمی تواند در این عرصه راه به جایی ببرد.
 
وی افزود: دشمنان که در زمان جنگ تحمیلی جان مردم را هدف قرار داده بودند، امروز می خواهند امید مردم را بگیرند و روح آنان را هدف قرار دهند.
 
وزیر دفاع یادآور شد: پیش از انقلاب ما تنها پنج درصد تجهیزات دفاعی را تولید می کردیم اما امروز 85 درصد نیاز های نیروهای مسلح را در داخل کشور تولید می کنیم.
 
سرتیپ حاتمی به برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دفاعی در دهه فجر اشاره کرد و گفت: در سال گذشته موشک فاتح المبین، موشک هوا به هوای فکور، موشک کروز هویزه، جنگنده کوثر و زیر دریایی فاتح را به عنوان دستاوردهای دفاعی شاخص رونمایی کردیم.
 
وی با بیان اینکه کمتر از یک درصد ظرفیت تحقیقاتی کشور را بکار می گیریم، اعلام کرد: امروز بیش از پنج هزار شرکت دانش بنیان تحت نظارت یک هسته مرکزی با وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح همکاری می کنند.
برچسب ها: امیر حاتمی
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷°    ۲۹°