تجلیل از خیران و واقفان دانشگاه تهران
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
04:14 - دوشنبه 06 بهمن 1399
کد خبر : ۶۷۱۷۰۳
تاریخ انتشار : شنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۴
ششمین جشنواره تجلیل از خیران و واقفان دانشگاه تهران با حضور 600 خیر حامی علم و فناوری و واقفان دانشگاه تهران برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
­مدیرعامل بنیاد حامیان دانشگاه تهران در حاشیه ششمین جشنواره تجلیل از خیران و واقفان دانشگاه تهران گفت: فصل جدیدی با حضور خیرین در  علم و دانش ایجاد شده است و خیرین پیشگامان جهاد علمی در کشور محسوب می شوند.
 
سیدجواد ساداتی نژاد افزود: در 6 سال گذشته خیرین استقبال خوبی در حمایت از علم و فناوری در دانشگاه تهران داشتند و اکنون تعداد خیرین در دانشگاه تهران از 15 خیر به 600 نفر رسیده است.
 
وی با بیان اینکه خیرین در بخش های مختلف از جمله ساختن سالن ورزش، ساخت، تعمیر و تجهیز خوابگاه و حمایت از دانشجویان برتر همکاری گسترده ای داشتند،گفت: بورسیه دانشجویان برتر دانشگاه تهران توسط خیرین طی چند سال گذشته گسترش یافته است بطوری که در سال 97، هزار و 582 نفر از دانشجویان برتر دانشگاه تهران با حمایت خیرین بورسیه شدند و در 10 ماه از سال مبلغ 200 هزار تومان ماهانه از خیرین دریافت می کنند.
 
ساداتی نژاد گفت: ساخت، تعمیر و تجهیز خوابگاه و حتی حضور خیرین در عرصه پژوهشی در سال 97 چشمگیر بوده است بطوری که مبلغ حمایت خیرین به 200 میلیارد تومان می رسد.
 
مدیرعامل بنیاد حامیان دانشگاه تهران با بیان اینکه حمایت خیرین از دانشگاهیان هم اکنون به عرصه کارآفرینی و اشتغال هم رسیده است گفت: شاهد حمایت خیرین از ایده های برتر دانشجویی طی چند سال اخیر بوده ایم و این حمایت ادامه دارد.
 
ساداتی نژاد افزود: دانشگاه تهران نخستین دانشگاه آموزش عالی کشور هم اکنون به سمت مردمی شدن می رود و فصل جدیدی با حضور خیرین در بخش علم و دانش ایجاد شده است از این رو خیرین پیشگامان جهاد علمی کشور محسوب می شوند.

 
برچسب ها: خیرین ، دانشگاه ، اشتغال
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۱°    ۸°