افزایش 3 برابری گشت‌ های تعزیرات 98
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
10:15 - دوشنبه 18 اسفند 1399
کد خبر : ۶۷۲۳۰۲
تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳
طرح نوروزی 98 سازمان تعزیرات حکومتی با حضور وزیر دادگستری برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آوایی با حضور در سازمان تعزیرات حکومتی در نشست خبری با خبرنگاران به صورت رسمی آغاز طرح نوروزی سال 98 سازمان تعزیرات حکومتی را اعلام کرد و افزود: تا ۱۶ فروردین این طرح فوق العاده ادامه خواهد داشت.
 
وی گفت: حمایت از مردم همیشه لازم بوده و از تکالیف نظام اسلامی است اما در دوره نوروز حتما از ضرورت بیشتری برخوردار است.
 
آوایی افزود: امسال دوستان ما در تعزیرات با برنامه ریزی جامع از قبل هم زودتر طرح را شروع کردند و هم تفاوت هایی با سالهای قبل دارد و البته شرایط امسال هم تغییراتی داشته است.
 
وزیر دادگستری گفت : گشت های تعزیرات از فردا با ۵۰۰ تیم گشت و با ۳.۵ برابر افزایش نسبت به سال قبل اقدامات خودشان را آغاز خواهند کرد.
 
وی ادامه داد: اهداف این طرح حمایت از مصرف کننده و سالم سازی فضای کسب و کار و نظارت و‌ کنترل مفید توزیع و بعد از آن مواجهه قانونی و قاطعانه و سریع با تخلفات احتمالی است.
 
آوائی گفت: بخش عمده کسبه ما و تجار ما در کشور آدم های متدین هستند و لذا ما حوزه ماموریت مان مربوط به کسانی است که اهل انصاف نیستند البته تعداد اینها کم است.
 
وی افزود: همکاران ما و مجموعه دوستان و عزیزان همراه طرح حتماً با دقت کامل و بدون شتاب زدگی به پرونده ها رسیدگی می کنند.
 
وزیر دادگستری گفت: ابعاد توقع ما از روسای شعب این است که احکام متقن و بعد از بررسی های دقیق همراه با سرعت باشد ما به همان مقدار که مبارزه با گران‌فروشی را ضروری می دانیم همین قدر هم تاکید بر رسیدگی عادلانه داریم.
 
آوائی گفت: نباید کار خلاف قانون را با کار غیرقانونی دیگری پاسخ داد و ظلم را نباید با ظلم در احکام پاسخ داد.
 
وی گفت: خدای نکرده رفتار غیر عادلانه ما به پای نظام و حکومت نوشته می شود بنابراین تاکید ما روی سرعت است و حتما جز اصول اولیه ما است اما دقت و رعایت عدالت همزمان و حسن برخورد با متخلفان هم اهمیت دارد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۷°    ۱۶°