غلبه بر دشمن با سلاح علم میسر است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
18:44 - يکشنبه 28 دی 1399
کد خبر : ۶۷۲۵۵۱
تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۷
جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه دشمن هرگز راه های غلبه بر خودش را به ما نمی آموزد گفت: با استفاده از تجربیات جهان و علم تولید شده داخلی می توان بر نفوذ و تسلط دشمن بر علوم جهان غلبه کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار سرتیپ پاسدار «حسین سلامی» جانشین فرمانده کل سپاه در جشنواره امام علی (ع) گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران الگوی عملی، واقعی و میدانی تمدن اسلامی است. جدال 40 ساله ما با دشمنان بر سر همین حقیقت است که اگر این مدل موفق شود، آنگاه مرزهای جغرافیایی را پشت سر میگذارد و بخشهای وسیعی از زمین را در بر میگیرد و این به معنای کاهش دایره نفوذ و تسلط قدرتهای شیطانی بر جهان است.
سردار سلامی گفت: مسیری که طی شد، شبیه به یک معجزه بود. همه می دانیم که دشمن هرگز راههای غلبه بر خودش را به ما نمی آموزد؛ پس ما نیازمند علم تولید شده توسط خود هستیم و نمیتوانیم برداشتی کپی شده از ذهنیت و اندیشه دشمن باشیم.
جانشین فرمانده کل سپاه افزود: ما همه این مسیر را با تولید دانش بر مبنای ارزشهای خودمان گذراندهایم؛ البته این بدان معنا نیست که از تجربیات علوم تجربی جهان استفاده نکنیم. علمی که اختصاصاً به ما تعلق دارد، علم راهبردی دانشهای تجربی است.
در جشنواره دو سالانه امام علی (ع) از پژوهشگران برتر سپاه پاسداران در حوزه های مختلف تجلیل شد. 
 
برچسب ها: پژوهش
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲°    ۱۱°