امنیت جامعه را به توسعه و شکوفایی می رساند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  جمعه 01 مرداد 1400
کد خبر : ۶۷۲۸۶۶
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵
وزیر اطلاعات گفت: امروز دشمن هر دو عرصه اقتصاد و امنیت را هدف قرار داده و در هر دو عرصه با هجمه های بی امان دشمن مواجه هستیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی در پنجمین و آخرین جلسه شورای اداری استان تهران در سال 97 با تبریک روز زن افزود: خدمت به مردم حق مردم است و اگر موفق به انجام شویم حقشان را ادا کرده ایم.
وی گفت: ما خدمتگزار مردم هستیم و مردم از ما نباید بترسند بلکه دشمن باید بترسد و امنیتی ترین نهاد نباید طوری رفتار کند که مردم از آن بترسند.
وزیر اطلاعات گفت: گاهی به حراست حفاظت می گویم که هنر ما این است که آرامش را به مردم ارمغان بیاوریم و تنها امنیت خالی امنیت نیست بلکه خیر و برکت ، توسعه و پیشرفت و بالندگی تنها در جامعه ای به وجود می آید که امنیت سرشار از سرور و شادمانی باشد.
وی ادامه داد: در  واقع امنیتی می تواند جامعه را به توسعه و شکوفایی برساند که آرامش همراه با نشاط باشد در این شرایط جامعه در ابعاد مختلف علم ودانش و توسعه پیشرفت می کند.
علوی در ادامه به بحث تحریم های دشمنان اشاره کرد و گفت: امروز ما در هر دو عرصه اقتصاد و امنیت با هجمه های بی امان دشمن مواجه هستیم و کاری که آمریکا با کشور ما می کند اقتصاد ما را هدف قرار داده تا امنیت ما را به چالش بکشد در واقع این آمریکای خیانتکار و همدستانش با فشار اقتصادی  و ایجاد اخلال می خواهند امنیت را از جامعه بگیرند.
وی افزود: در واقع دشمنان هم اقتصاد و امنیت را هدف قرار داده اند و با برنامه های مختلف و انواع فشارها می خواهند امنیت را از مسیر اقتصادی به چالش بکشند.
وزیر اطلاعات در ادامه با بیان اینکه در این شرایط اداره کشور با شرایط عادی متفاوت است و باید تلاش بیشتری کرد تا شرایط بهبود پیدا کند و در این شرایط است که مسئولان باید دست به دست هم بدهند تا با هدایت و حمایت های سکان دار ولایت فقیه از این پیچ عبور کنیم و دشمن را با ترفند به عقب برانیم .
وی ادامه داد: دولت روحانی اکنون پنج و نیم سال است که کار خود را شروع کرده است طی این چهار سال و نیم دیدیم که قیمت ها ثبات داشت در حالی که حقوق کارکنان افزایش پیدا می کرد اما هزینه ها افزایشی نداشت بنابراین اگر ناکارآمدی است یا کارآمدی ملاک همان چهار سال و نیم است آنچه طی یک سال اتفاق افتاد نباید گفت که کار دولت است بلکه نتیجه تحریم ها و کار ترامپ است.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °