تیم ملی باید از دل لیگ والیبال بیرون آید
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
03:20 - شنبه 27 دی 1399
کد خبر : ۶۷۴۲۹۶
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۶
کارشناسان والیبال معتقدند؛ سرمربی تیم ملی والیبال باید مسابقات لیگ برتر را از نزدیک ببیند و سپس برای انتخابی تیم ملی از بین بهترین ها اقدام کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سعید درخشنده کارشناس و ناظر مسابقات والیبال در برنامه نبض ورزشی گفت: حضور سرمربی تیم ملی در سالن مسابقه پلی آف به جوانان انگیزه بخشید و این نشان می دهد حضور مربی تیم در ایران لازم است و می تواند بسیار به والیبال ما کمک کند.
 
ناظر مسابقات والیبال، برگزاری مسابقات لیگ را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: استقبال تماشاگران از این دوره از مسابقات در شهرستان ها خوب بود اما در تهران نه.
 
والیبال از لیگ برتر تا انتخابی تیم ملی
 
 
درخشنده گفت: نبود بازیکنان خارجی از اشکالات تیم ها بود که به نظرم جذب بازیکنان خوب و سرشناس به جذابیت مسابقات و والیبال ما کمک خواهد کرد. 
 
این کارشناس والیبال گفت: ما فقط 6 تیم باشگاهی با ثبات داریم و این خوب نیست. 
 
والیبال از لیگ برتر تا انتخابی تیم ملی
 
 
سید جواد محتشمیان دیگر کارشناس والیبال نیز از بی ثباتی و مقطعی بودن حضور تیم ها در لیگ انتقاد کرد و گفت: تیم های ما را برخی از مدیران ورزشی اداره می کنند که نه هدفشان کسب درآمد است و نه تبلیغ، برای همین باید از آنها حمایت کرد و نباید بر اساس آزمون خطا لیگ برگزار کنیم.
 
محتشمیان توزیع بازیکنان جوان و خوب را بین همه تیم ها به ویژه تیم های شهرستانی لازم برشمرد و گفت: نباید یک تیم 8 بازیکن ملی را در اختیار بگیرد و بقیه تیم ها هیچ بازیکنی نداشته باشند این باعث سرخوردگی و بی انگیزگی دیگر تیمها می شود. 
 
پورحسن سرپرست سازمان لیگ والیبال هم همه مسابقات والیبال را مهم خواندند و افزودند: مسابقات پلی آف از حساسیت بیشتری برخوردار است و ما همه شرایط را از جمله دقت در انتخاب داروی در نظر می گیریم تا حاشیه ها کمتر شود. 
 
پورحسن گفت: 90 درصد تصمیمات لیگ را شورای لیگ می گیرند که همه باید به آن اعتماد کنند و تصمیمات آن را اجرا کنند تا لیگ با نظم برگزار شود.
 
والیبال از لیگ برتر تا انتخابی تیم ملی 
 
 
برچسب ها: نبض ورزشی ، والیبال
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲°    ۱۳°