مأمور ما با صلابت به وظيفه خود عمل كرده است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
16:47 - پنجشنبه 07 اسفند 1399
کد خبر : ۶۷۴۳۴۴
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱
جانشين فرمانده نيروي انتظامي با اشاره به تخلف رانندگي يكي از چهرههاي شاخص ورزشي و نوع برخورد وي با پليس گفت: مأمور ما با صلابت به وظيفه خود عمل كرده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  سردار ایوب سلیمانی، جانشین فرمانده ناجا خطاب به مأموران پلیس راهور گفت: افرادی که شما به آنها تذکر میدهند که خلافی کرده اند شاید بعضا احترام شما را نداشته باشند و شما باید با صعه صدر رفتار کنید.
 
جانشین فرمانده ناجا در چهاردهمین همایش سراسری مدیران پلیس راهنمایی و رانندگی ضمن آرزوی سلامتی و طول عمر برای مقام معظم رهبری اظهار داشت: ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله را تبریک میگویم.

وی افزود: در ابتدا وظیفه خود میدانم از یکسال تلاش و کوشش خستگی ناپذیر همه عزیزان نیروی انتظامی تشکر کنم چرا که آنها سخت ترین فعالیت های انتظامی از مرز تا مرکز را برعهده دارند.

سردار سلیمانی گفت: در رأس این نیروها پلیس راهور است که همه فعالیت ها و تلاش هایشان در دید عموم است در تابستان، زمستان ، هوای آلوده و... در تعطیلات نوروز و ... زحمات زیادی کشیده و می‌کشند.

وی افزود: افرادی که شما به آنها تذکر میدهید که خلافی کرده اند شاید بعضا احترام شما را نداشته باشند و شما باید با صعه صدر رفتار کنید.

جانشین فرمانده ناجا بیان داشت: کمبود امکانات موجب فشار به پلیس راه و پلیس راهور شده است. همه شاهد سختی کار شما عزیزان با بعد حداقلی هستند و این از شرمندگی های امثال بنده است. وظیفه خود میدانم از یک سال تلاش شما تشکر و قدردانی کنم.

وی با اشاره ماموریت نیروی انتظامی گفت. ماموریت نیروی انتظامی پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی و امنیت مردم است. ما به عنوان پلیس جمهوری اسلامی ایران مسئولیت حساس ترین نیازهای مردم را بر عهده داریم. بزرگترین نعمات الهی شاهد صحت و امنیت است که هردوی اینها به گونه ای به شما برمیگردد که ایجاد امنیت است.

جانشین فرمانده ناجا بیان داشت: قبل از هرگونه اجرای ماموریت باید سنخیتی وجود داشته باشد بین ما و انچه ما باید پاسدار آن باشیم.

سلیمانی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که پیشرفت های خوبی تا الان در نیروی انتظامی داشته اید و شما همیشه بایستی ابتکار عمل را در تغییرات محیطد در دست داشته باشید،گفت: حضرت اقا فرمودند به میزان بسیار زیادی به این نقطه نزدیک شدید و فاصله زیاد دیگری ندارید تا به معنی مخلص کلمه بهتر به تراز و سطح انقلاب اسلامی رسیده باشی پلیس و تراز انقلاب اسلامی پلیسی متدین و انقلابی پلیسی است خدمتگزاران مردم و حافظه نظم و امنیت جامعه ی احساس خستگی ناپذیری با روحیه جهادی فروتن و مهربان از مشخصه‌های پلیس است فروتن بدین معنا پلیس هرچند که از ابزار قانون برخوردار است غرور و خود برتر بینی می شود و نه روحیه خود کم بینی در مقابل مواجهیم و مراجعین دارد و آن طور که باید عمل می‌کنند و مقتدر و با صلابت در عین رعایت عدالت و انصاف.

جانشین فرمانده ناجا بیان داشت تولید تراز انقلاب اسلامی حرفه ای است بسیار است که در نهایت پلیس تراز انقلاب اسلامی سلامت بدهکار و صیانت از حق و همکاران و سازمان خود در سرلوحه اقدامات قرار دارد اینها بخشی از خصوصیاتی است که پلیس و تراز انقلاب اسلامی باید از آن برخوردار باشند و همدلی در همه حوزه‌ها به این مسائل توجه باید شود و همه نهادها به صورت نهادینه این خصوصیات را در خود نهادینه کردند و مراقبت دائمی از خود و همکاران خود دارند.

وی افزود: امروز پلیس موزه انقلاب اسلامی است همه آنهایی که با انقلاب اسلامی زاویه و دشمنی دارند با پلیس و انقلاب هم موضع دارند صرف نظر از اینکه این پلیس به درستی عمل کرده باشد یا به غلط و اشتباهی کرده باشد و لذا ما  در معرض حجمه های خارجی هستیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۰°    ۳°