آغاز یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
01:21 - دوشنبه 29 دی 1399
کد خبر : ۶۷۴۹۳۹
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰
یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از امروز یکشنبه 12 اسفند آغاز شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در ۲۲سال اخیر متولی برپایی این دوسالانه هنری بود و امسال یازدهمین دوره آن را در بخش‌های مختلف رقابتی و جنبی برگزار می‌کند.

بر همین اساس،امروز  ۱۲اسفند و در روز اول جشنواره از ساعت  8/30 صبح تا ۲۳ در چندین سانس فیلم‌هایی از بخش‌های مختلف مسابقه در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون در خیابان حجاب و سینما تئاتر کانون واقع در خیابان خالد اسلامبولی به نمایش درمی‌آید.

همچنین در این روز نشست‌ها و کارگاه‌هایی با عنوان‌های «فیلم‌نامه‌نویسی خلاق»، «پایان‌نامه‌های برتر»، «۱۱تکنیک، ۱۱فیلم‌ساز» و «نقد فیلم» برگزار می‌شود.

سالن‌های نمایش کانون در سراسر کشور نیز از امروز صبح اکران‌های ویژه خود را آغاز کردند که صبح‌ها ویژه دانش‌آموزان مدارس است و عصر‌ها برای دانشجویان و خانواده‌ها خواهد بود.

همچنین بازار انیمیشن نیز در جشنواره پویانمایی تهران از ساعت ۱۴تا  ۲۱برپا می‌شود و در بخش میتینگ هم فرصتی برای دیدار و مذاکره بین فیلم‌سازان و سرمایه‌گذاران و تهیه‌کنندگان فراهم می‌شود. امسال برای اولین بار پیچینگ انیمیشن ایران نیز برگزار می‌شود.

یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از تا ۱۶اسفند به دبیری محمدرضا کریمی‌ صارمی در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب با نمایش آثار منتخب داخلی و خارجی در چند بخش میزبان هنرمندان و علاقه‌مندان خواهد بود.
 
 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱°    ۱۲°