تشکیل کارگروه دائمی «نشاط اجتماعی» در وزارت کشور
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
15:01 - پنجشنبه 02 بهمن 1399
کد خبر : ۶۷۵۲۱۲
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۲
در صد و چهاردهمین­ جلسه شورای اجتماعی کشور به ریاست وزیر کشور، راهکارهای افزایش نشاط اجتماعی بررسی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رحمانی فضلی، وزیر کشور از مردم خواست که اگر انتقاد و یا توصیه‌هایی برای کمک به شورای اجتماعی در زمینه نشاط اجتماعی دارند، آنها را به دبیرخانه شورای اجتماعی ارائه کنند.
 
وزیر کشورگفت: مباحث کارشناسی بسیار زیادی در کمیته ها مطرح شد. از مباحث نظری و فلسفه بحث نشاط که نشاط موضوعی است که به درون انسان ها باز می گردد و موجب ثبات آرامش و رضایتمندی شده تا جلوه های بیرونی آن که شادی است.
 
در این جلسه پیشنهاداتی برای برنامه‌های کوتاه مدت ارائه شد که با اجرای آنها توسط دستگاه‌های اجرایی به عنوان زمینه ساز و بستر ساز مشارکت واقعی مردم، می‌توانیم فضای نشاط را در جامعه افزایش دهیم.
 
به گفته وزیر کشور، نمایندگان دستگاه‌های مختلف در جلسه اظهار نظر کردند و مقرر شد به جز این برنامه، همه دستگاه های اجرایی برنامه های درون دستگاهی و برون دستگاهی خود را ارائه دهند و در شورای اجتماعی مطرح شود.
 
رحمانی فضلی افزود: کارگروهی به عنوان کارگروه نشاط اجتماعی به صورت دائم این موضوعات را پیگیری و گزارش ها را جمع آوری می‌کند.
 
او گفت: از مردم می‌خواهیم اگر انتقاد و یا توصیه‌هایی برای کمک به شورای اجتماعی در زمینه نشاط اجتماعی دارند، آنها را به دبیرخانه شورای اجتماعی ارایه کنند، در خدمت آنها هستیم که از این نظرات استفاده کنیم.


پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۲°    ۵°