عرضه خودرو قیمت را کاهش داد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:24 - سه‌شنبه 21 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۶۷۵۲۸۵
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۳
رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو: قیمت خودرو‌های درحال تحویل از جمله سمند، پژو پارس، ​ پژو ۴۰۵ و پراید ۱۳۱، یک تا ۲ میلیون و پانصد هزارتومان در بازار کاهش داشته است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 سعید موتمنی با اشاره به اینکه بازار همچنان منتظر کاهش قیمت پایه خودرو در کارخانه ها است افزود: در حال حاضر هیجان خرید خودرو در بازار کاهش یافته است و خرید و فروشی در بازار خودرو انجام نمی شود.
 
او با بیان اینکه قیمت پایه خودرو در حال حاضر غیر منطقی است گفت: مشتری برای خرید خودرو با قیمت های فعلی در بازار وجود ندارد.
 
رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو افزود: قیمت پایه خودرو باید بر اساس آنالیز قیمت تعیین شود.
 
موتمنی با بیان اینکه قیمت های تعیین شده از سوی کارخانه در تاریخ 97.11.14 قابل قبول تراز قیمت های پایه فعلی است افزود: اکنون قیمت پایه پراید 131 از سوی کارخانه 45 میلیون تومان تعیین شده است که با رقم ، پراید 131 در بازار با قیمت 48 میلیون تومان عرضه می شود درحالی که قیمت مناسب پایه برای این خودرو 36 میلیون تومان است.
 
او گفت: قیمت پژو پارس امروز درکارخانه به قیمت 84 میلیون و 200 هزارتومان و در بازار 105 میلیون تومان ، پژو 206 v8 درکارخانه 80 میلیون و 300 هزارتومان و در بازار 97 میلیون تومان، 206 تیپ 2 در کارخانه 66 میلیون و800 و دربازار 80 میلیون تومان و سمند lx درکارخانه 73 میلیون و 400 و در بازار 80 میلیون تومان عرضه می شود.
 
رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو ادامه داد: عرضه خودرو نسبت به دو هفته گذشته از سوی کارخانه بیشتر شده است.
برچسب ها: خودرو ، قیمت ، کارخانه
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷°    ۲۹°