سقوط بالگرد اورژانس در چهارمحال و بختیاری
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:32 - پنجشنبه 02 بهمن 1399
کد خبر : ۶۷۵۴۷۵
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
بر اثر سقوط بالگرد اورژانس که عازم ماموریت بود سرنشینان آن کشته شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،    یکی از بالگرد‌های اورژانس در ساعت ۱۱:۱۹ دقیقه جهت خدمات‌رسانی به مادری باردار به پرواز درآمده بود، اما دقایقی بعد از پرواز و قبل از اینکه به مقصد برسد، در دامنه کوه و روستایی در ۳۰ کیلومتری شهرکرد در استان چهارمحال و بختیاری دچار حادثه شد و سقوط کرد.
 
(ساعت 13:50) مسئول روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: اجساد دو سرنشین بالگرد سقوط کرده در چهارمحال و بختیاری کشف شده است.

محسن ابراهیمی در گفت و گو با مهر با اشاره به اینکه اجساد دو سرنشین بالگرد کشف شده است، اظهار داشت: جستجو برای پیدا کردن سه جسد دیگر از بالگرد در حال انجام شده است.

(ساعت 11:30) سخنگوی سازمان اورژانس کشور از سقوط یک فروند بالگرد امدادی اورژانس در چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: ماموران امدادی به منطقه اعزام شده اند، ولی هنوز خبری از وضعیت سرنشینان نداریم.
 
سید مجتبی خالدی در این باره گفت: یکی از بالگرد‌های اورژانس در ساعت ۱۱:۱۹ دقیقه جهت خدمات‌رسانی به مادری باردار به پرواز درآمده بود، اما دقایقی بعد از پرواز و قبل از اینکه به مقصد برسد، در دامنه کوه و روستایی در ۳۰ کیلومتری شهرکرد در استان چهارمحال و بختیاری دچار حادثه شد و سقوط کرد.

خالدی تعداد سرنشینان این بالگرد را ۵ تن اعلام کرد که سه تن از کادر پرواز و دو نفر نیز تکنسین پزشکی بودند که اسامی تکنسین‌ها عبارت است از: رسول طاهری ۳۱ ساله و ستار کاویانی ۳۹ ساله.

به گفته خالدی، این بالگرد استیجاری از هوانیروز است.

سخنگوی اورژانس در خاتمه تاکید کرد که در حال حاضر نیرو‌های امدادی برای بررسی وضعیت سرنشینان به محل اعزام شدند و هنوز خبری از وضعیت سرنشینان بالگرد نداریم.


پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۲°    ۵°