امنیت پایدار در کشور مرهون دفاع مقدس است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
20:33 - جمعه 15 اسفند 1399
کد خبر : ۶۷۶۳۸۶
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: امنیت پایدار و آرامش قابل اعتماد در کشور مرهون دفاع مقدس و جانفشانی رزمندگان است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سردار سرلشکر«محمد باقری» رییس ستاد کل نیروهای مسلح صبح امروز در نشست شورای سیاستگذاری راهیان نور با بیان اینکه ما به عنوان نسلی که دفاع مقدس را دیدیم باید قدر و ارزش آن را به خوبی بشناسیم و به دیگران بشناسانیم،افزود : باید جوانان بدانند که در دفاع مقدس چه اتفاقاتی رخ داده است.
وی با بیان اینکه دفاع مقدس تاثیرات زیادی بر زندگی مردم و تمامی مستضعفان جهان داشته است، گفت: اگر امنیت پایدار و آرامش قابل اعتماد در کشور داریم و اگر مردم ایران سربلند هستند و فرهنگ اصیل ایران رشد می‌کند مرهون دفاع مقدس و جانفشانی رزمندگان است.
سرلشکر باقری با اشاره به اینکه جوانی اگر یک بار بتواند از یادمان‌های دفاع مقدس بازدید کند یک فرصت بی‌نظیر است، تصریح کرد: باید شرایطی ایجاد شود که جوانان بتوانند سوالات خود را بپرسند و پاسخ آن را دریافت کنند.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در این نشست همچنین با اشاره به اثرات فرهنگی، اجتماعی و سیاسی راهیان نور گفت: همه دلسوزان و دست اندرکاران باید در ارائه خدمت به راهیان نور از یکدیگر سبقت گیرند.
سرلشگرباقری با اشاره به تبیین و ابلاغ سند ملی راهیان نور گفت: دفاع مقدس و اردوهای راهیان نور گستره فرهنگی زیادی دارد که می تواند از ابعاد مختلف موردتوجه قرار گیرد.
وی با تاکید بر لزوم اجرایی شدن سند ملی راهیان نور افزود: ستاد مرکزی راهیان نور در طول سال فعال است و همه باید در این مسیر حرکت کنیم.
سرلشگر باقری با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر­لزوم توجه به بحث راهیان نور و مطالبه صد برابری کردن اقدامات در این خصوص­ را نشانه اهمیت و جایگاه مهم راهیان نور دانست .
نشست شورای سیاست گذاری راهیان نور به ریاست رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.
در این نشست که به مناسبت 20 اسفند روز ملی راهیان نور برگزار شد ، سردار سرلشگرپاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ، سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر رئیس ستاد مرکزی راهیان نور، امیردریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش، امیرکیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش، سردار علی فضلی نماینده رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در راهیان نور ،­ سردار غلامحسین غیب پرور، رئیس سازمان بسیج و شماری دیگر از مسئولین کشوری و لشگری حضور داشتند و­ابعاد مختلف اردوهای راهیان نوردر سال 98 را بررسی کردند .­
 
 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۷°    ۱۵°