افزایش فعالیت مغازه ها تا 2 بامداد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
07:49 - دوشنبه 29 دی 1399
کد خبر : ۶۷۶۵۱۴
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۹
همزمان با نزدیک شدن به نوروز، پلیس تهران به مغازه ها اجازه داد تا ساعت 2 بامداد به فعالیتشان ادامه دهند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  باتوجه به افزایش خریدها و مراجعه مردم برای تامین مایحتاج شب عید، پلیس تهران به فروشندگان اجازه داده است تا ساعت ۲ نیمه شب به کسب و کار خود ادامه دهند.
پیش از این مغازه ها تا 12 شب حق فعالیت داشتند و مجوز جدید هم برای همه مغازه ها نیست.
افزایش فعالیت مغازه ها تا 2 بامداد 
براساس تصمیم پلیس، صرافی‌ها، بانک‌ها، طلافروشی ها و صنف های مشابه مشمول این افزایش ساعت نمی‌شوند و این مجوز برای صنوفی که مایحتاج معمول مردم در ایام عید را می فروشند، صادر شده است.
مراکز خدماتی مشابه بانک ها می توانند در طول روز، ساعت کاری خود را افزایش دهند.

اتوبوسرانی

تدبیر شرکت واحد اتوبوسرانی برای ترافیک روز‌های پایانی سال، طرح استقبال از بهار است.
شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در طرح استقبال از بهار، سعی دارد با اشتغال حداکثری ناوگان اتوبوسرانی، ضمن ایجاد سهولت در آمد و شد شهروندان از شلوغی خیابان‌ها نیز بکاهد.

در طرح استقبال از بهار، بازرسان شرکت واحد اتوبوسرانی، تا ساعات پایانی شب بر فعالیت خطوط نظارت ویژه خواهند داشت تا در صورت افزایش تقاضای سفر، افزایش متناسب ناوگان، به خصوص در خطوط تندرو انجام شود.

مترو

با توجه به افزایش حجم سفر در خط ۵ مترو تهران و برای تسهیل در تردد و رفاه حال شهروندان و مسافران استان البرز که برای خرید به تهران سفر می‌کنند، خدمات خط ۵ مترو تهران، از یکشنبه ۱۲ اسفند ۹۷ تا پایان سال از ساعت ۲۱:۳۰ به ۲۲:۳۰ افزایش یافت.

تاکسیرانی، مراکز معاینه فنی هم از جمله دیگر از دستگاه‌های خدماتی هستند که با نزدیک شدن به ایام پایانی سال، ساعات کار خود را افزایش می‌دهند تا خدمت رسانی به هموطنان به صورت مطلوب صورت پذیرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱°    ۱۲°