انتقاد از کاهش نمایشگاه های بهاره
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
18:04 - سه‌شنبه 30 دی 1399
کد خبر : ۶۷۶۸۳۵
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۲
عضو هیئت مدیره انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان گفت: در شرایطی که گرانی و گرانفروشی بیداد می کند انتظار می رفت نمایشگاه های بهاره افزایش یابد اما کاهش یافت و موجب شد با تراکم فراوان حضور مردم مواجه شویم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
محمد محمدی در گفت و گو با خبرگزاری صداوسیما افزود: ­مردم از نمایشگاه های عرضه کالا به ویژه نمایشگاه بهاره استقبال اما مسئولان محدودیت ایجاد می کنند و چند سال است که گرانی و گرانفروشی نهادینه شده است  و مردم برای خرید ارزان تر ، امید به نمایشگاه هایی از این دست، دارند و استقبال می کنند.
 
 انتقاد از کاهش نمایشگاه های بهاره
وی گفت: در تهران پنج نمایشگاه بهاره به سه نمایشگاه کاهش یافت و نمایشگاه ارم و حکیمیه که غرب و شرق تهران را پوشش می داد برگزار نشد در حالی که استقبال مردم هر سال مشهود و در حال افزایش است اما  برخی مسولان، اظهار می دارند استقبال نمی شود.
 
مدیر کل سابق تعزیرات حکومتی استان تهران افزود:  پشت پرده مخالفان نمایشگاه ها، کسبه متخلف و طماع و مسئولان راحت طلب  هستند که دنبال سودجویی بیشتر و پایمال کردن حقوق مصرف کنندگان هستند.
 
محمدی گفت: امسال استقبال مردم در حدی است که شبیه  سوار شدن مترو  در زمان شلوغی است ؛ حتی در پارکینگ مصلی با دریافت 4000 تومان ورودیه، دریغ از یک تابلو راهنما برای خروج یا افراد راهنما، رانندگان را چندین دور در مصلی می چرخانند.
برچسب ها: نمایشگاه ، بهاره ، عرضه ، کالا ، پوشاک
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲°    ۱۲°