تمهیدات پلیس برای چهارشنبه‌سوری
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
16:40 - جمعه 03 بهمن 1399
کد خبر : ۶۷۷۳۱۱
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
فرمانده ناجا: پلیس تلاش می کند امسال شاهد کاهش چشمگیر حوادث مربوط به مناسبت‌های پایانی آخر سال باشیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سردار "حسين اشتري" در جمع بندي نشست فصلي فرماندهان، روسا و معاونان نيروي انتظامي با اشاره به مناسبت هاي پاياني سال به ويژه چهارشنبه آخر سال، اظهارداشت: پيش بيني مي شود براساس اقدامات پيشگيرانه صورت گرفته، امسال نسبت به سال گذشته، شاهدكاهش چشمگير حوادث در اين روز خواهيم بود.
او با اعلام شعار نوروزي 98 " نشاط بهاري، نظم و قانون مداري"، به راه اندازي قرارگاه نوروزي اشاره و بيان كرد: امسال اين قرارگاه از 4 سامانه به 20 سامانه ارتقاء يافته كه قرارگاه هاي مذكور در مركز فرماندهي و كنترل ناجا، كار خود را آغاز كرد.
سردار اشتری افزود: قرارگاه ترافيكي راهور رسماً از 25 اسفند، فعاليت خود را آغاز و تا 17 فروردين ماه سال 98 تا پايان سفرهاي نوروزي ، آماده ارائه خدمات به شهروندان عزيز است.
فرمانده ناجا به سفر كاروان هاي راهيان نور به مناطق عملياتي اشاره و تصريح كرد: تامين، حفظ نظم و امنيت كاروان هاي راهيان نور، يكي از اولويت هاي مهم ما است و فرماندهان انتظامي استان هاي مربوطه بايستي تدابير لازم را در اين زمينه را اتخاذ كنند.
فرمانده ناجا در ادامه گفت: پليس با تدبير، منطقي و مدبرانه وظايف محوله را براساس قانون و شرع اجرا مي كند؛ خدا را شاكر هستيم كه اين مسئوليت سنگين را برعهده ما قرار داده است.
سرداراشتری با اشاره به برنامه هاي سال آتي، تاكيد كرد: اولويت هاي سال 98 به كليه فرماندهان و معاونان نيروي انتظامي ابلاغ مي شود و آنان بايستي اجراي آن را در رئوس برنامه هاي خود قرار دهند.
او برگزاري كارگاه آموزشي مهارت محوري فرماندهان انتظامي شهرستان ها را اقدامي نوآورانه از سوي معاونت تربيت و آموزش ناجا عنوان و تصريح كرد: فرماندهان انتظامي شهرستان ها، نوك پيكان ناجا در اجراي مأموريت ها هستند و بايستي آمادگي و توان عملياتي رزمي پليس ارتقاء پيدا كند.
سردار اشتري با تاكيد براينكه حمايت از كاركنان وظيفه شناس بايستي سرلوحه كار فرماندهان و مديران نيرو باشد، گفت: فرماندهان بايد در حد توان تلاش كنند براي پرسنل تحت امر خود به عنوان يك برادر بزرگتر و پدري مهربان عمل كنند و در حد توان در صدد رفع مشكلات آنان باشند.
فرمانده ناجا به موضوع جوان گرايي اشاره و بيان كرد: جوان گرايي يكي از مباحث مهم و جدي است كه مي تواند سبب پويايي و رشد مجموعه نيروي انتظامي شود؛ از سوي ديگر تكريم پيشكسوتان و بهره مندي از تجربيات اين عزيزان ما در اجراي هرچه بهتر ماموريت ها كمك مي كند.
عالي ترين مقام انتظامي كشور، توجه به معيشت و صيانت كاركنان، حرفه گرايي و توجه به ارزش هاي معنوي را از اولويت هاي مهم ناجا بر شمرد.
او بر اهميت قدرت پيش بيني در پيشگيري از وقوع جرايم،  تاكيد و تصريح كرد: روحيه جهادي و انقلابي بايستي همواره سرلوحه امورات قرار گيرد.
سردار اشتري به نگاه و توجه ويژه فرمانده معظم كل قوا حضرت آيت الله امام خامنه اي عزيز به نيروي انتظامي و كاركنان اين نيرو اشاره و بيان كرد: با وجود چنين رهبر فرزانه اي و نيز داشتن روحيه انقلابي و مكتب جهادي، كاركنان ناجا با روحيه خستگي ناپذير و مجاهدگونه، خود را براي برداشتن گام دوم انقلاب و رسيدن پليس در تراز انقلاب اسلامي آماده مي كنند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۳°    ۳°