جزئیات ساعات کار ساتنا و پایا در پایان سال
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
14:24 - پنجشنبه 02 بهمن 1399
کد خبر : ۶۷۷۸۹۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
ساعات کار سامانه های بانکی انتقال پول ساتنا و پایا در ایام پایانی سال افزایش می یابد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
بر اساس اعلام شعب بانکی، اقداماتی جهت افزایش سرویس‌دهی به مشتریان در شبکه بانکی با توجه به فرارسیدن ایام پرتقاضای شب عید، صورت گرفته و بر این اساس ساعات کار ساتنا و پایا تغییراتی داشته است.
 
اقداماتی جهت افزایش سرویس‌دهی به مشتریان در شبکه بانکی با توجه به فرارسیدن ایام پرتقاضای شب عید، صورت گرفته و بر این اساس ساعات کار ساتنا و پایا تغییراتی داشته است.
 
سه شنبه، ۲۸ اسفند ۹۷ ساعات شروع کار ساتنا(دستور پرداخت بین مشتری و بین بانکی) ساعت ۷ صبح تا ۲۱ و ساعات کاری پایا همانند روزهای عادی خواهد بود.
 
ساعات کاری ساتنا چهارشنبه ۲۹ اسفند 97، برای شروع ۷ صبح و برای پایان ۲۱ تعیین شده است.
 
این ساعات در  ۲۹ اسفند، برای پایا صرفاً ۳ و ۴۵ دقیقه بامداد اعلام شده است.
 
بر اساس اعلام شعب بانکی، از اول تا ۴ فروردین ۹۸، ساتنا غیرفعال بوده و سیستم پایا نیز همانند روزهای تعطیل رسمی عمل خواهد کرد.
 
در سامانه ساتنا، مشتریانی که در بانک، دارای یکی از انواع حساب(جاری، پس انداز و کوتاه مدت) هستند، می‌توانند نسبت به انتقال وجوه(مبالغ بیش از 150 میلیون ریال) به حساب خود و یا سایر افراد در سایر بانک‌ها اقدام نمایند.
 
سامانه یاد شده به مشتریان یک بانک این امکان را می‌دهد با مراجعه به شعب بانک خود و یا از طریق سامانه اینترنتی بانک حواله‌هایی با مبالغ بیش از یکصد و پنجاه میلیون ریال را به هر حسابی در هر بانکی انتقال دهند.
 
از مزایای به کارگیری ساتنا امنیت، سرعت و سادگی انجام عملیات آن است.
 
همچنین از طریق پایا می‌توانید دستور پرداخت(انجام انتقال وجه) را به‌تاریخ روز یا روزهای آتی صادر کرد.
 
با سامانه‌ی پایا، انتقال وجه از سپرده بانکی در بانک به حساب‌های متمرکز سایر بانک‌ها حداکثر تا ۲۴ ساعت و به حساب‌های غیرمتمرکز دیگر بانک‌ها حداکثر تا ۴۸ ساعت انجام می‌شود.
 
امکان ثبت انتقال وجه گروهی(چندین انتقال) از طریق سامانه پایا وجود دارد.
 
اگرچه محدودیتی برای مبلغ انتقال وجه از طریق سامانه‌ی پایا وجود دارد؛ توصیه می‌شود برای انتقال مبالغ بیش‌از ۱۵‌۰ میلیون ریال از سامانه ساتنا استفاده کنید.
 
 
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۲°    ۵°