عیدی ۲۰۰ هزار تومانی کمیته امداد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
02:53 - جمعه 03 بهمن 1399
کد خبر : ۶۷۸۲۷۲
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
رئیس کمیته امداد: ۲۰۰ هزار تومان به عنوان عیدی آخر سال به مددجویان این نهاد پرداخت می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سید پرویز فتاح در نشست خبری ارائه گزارش عملکرد سال ۹۷ و تشریح برنامه‌های جدید سال ۹۸ این نهاد، از افزایش ۲۳۰ درصدی مستمری‌ها در سال آینده خبر داد و گفت: ۲۰۰ هزار تومان به عنوان عیدی آخر سال به مددجویان این نهاد پرداخت می‌شود.

وی افزود: تلاش می‌کنیم سبد کالا و عیدی مددجویان تا یک هفته آینده پرداخت شود و آخرین مرحله مستمری سال جاری مددجویان این نهاد هم دیشب به حساب آنان واریز و پرونده مستمری‌های سال ۹۷ بسته شد.

فتاح گفت: در بودجه امسال از مجموع ردیف‌ها و تبصره ۱۴ بیش از ۹۵ درصد بودجه این نهاد محقق شده است.

وی افزود: کمک‌های مردمی نیز ۳۵ درصد رشد داشته است که سال آینده پیش بینی می‌شود به ۴۰ درصد برسد و در جشن نیکوکاری نیز بر اساس اطلاعات رسیده تاکنون ۲۸۰۰ میلیارد تومان کمک‌های مردمی جمع آوری شده است.

فتاح گفت: بر اساس تبصره ۱۶ بودجه در سال جاری ۱۴۰۰ میلیارد تومان برای وام مددجویان اختصاص یافته است که ۹۷ درصد این اعتبار تاکنون جذب شده است و ۱۱۰ هزار نفر وام دریافت کرده اند.

رئیس کمیته امداد افزود: ۱۵۰۰ میلیارد تومان نیز برای وام ضروری پنج میلیون تومانی اختصاص یافت که باعث حذف صف وام ضروری در سال جاری شد و امسال ۴۷۰ میلیارد تومان وام توسعه روستایی پرداخت شده است.

فتاح از ساخت ۵۲۰۰ واحد در مناطق زلزله زده کرمانشاه از بین ۵۴۰۰ واحد خبر داد و گفت: ۲۰۰ واحد باقیمانده هم تا خرداد ماه سال ۹۸ به پایان می‌رسد.

وی همچنین از پرداخت ۱۵۰۰ میلیارد وام ضروری پنج میلیونی خبر داد و افزود: ۳۰۰ هزار فقره وام پرداخت و صف پرداخت جهیزیه برداشته شده است.

برچسب ها: عیدی ، کمیته امداد
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۳°    ۳°