طرح رعد و غافلگیری سارقان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
03:52 - دوشنبه 06 بهمن 1399
کد خبر : ۶۷۸۳۰۰
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۱
رئیس پلیس پایتخت در حاشیه اجرای بیست و سومین مرحله از طرح رعد از بازداشت ۷10 نفر سارق و مالخر سابقه دار خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار رحیمی با اشاره به سابقه دار بودن 370 نفر از بازداشت شدگان گفت: تعداد ۷۱۰ نفر سارق در بیست و سومین طرح «رعد پلیس پیشگیری پایتخت» دستگیر شدند که از این تعداد ۳۷۰ نفر دارای سابقه و ۳۴۰ نفر سارق اولی (برای اولین‌بار است که سرقت می‌کنند)، دستگیر شدند.
 
فرمانده نیروی انتظامی تهران افزود: ارزش تقریبی اموال مسروقه بالغ بر 9 میلیارد تومان است که تعداد ۲۱۴ موتور و خودرو‌های سرقتی نیز در بین کشف شدها است.
 
او افزود: پلیس در پنجشنبه و جمعه آخر سال خدمت‌رسانی ۲۴ ساعته به شهروندان خواهد داشت.

وی گفت: تعداد ۹ هزار و ۷۶۷ فقره از اموال مردم که به سرقت رفته بود در بیست و سومین طرح رعد پلیس پیشگیری کشف شده است.
 
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به طرح‌های مبارزه با کالای قاچاق که در بیست و سومین طرح پیشگیری پلیس پایتخت انجام شده است، گفت: تعداد ۸۰ پرونده به مرحله اجرا درآمد و ۶۳ نفر دستگیر شدند.

سردار رحیمی تصریح کرد: بیش از یک میلیون و ۴۶۸ هزار اموال قاچاق در این طرح کشف شد.

وی با اشاره به باند‌های متلاشی شدن در بیست و سومین طرح رعد پلیس پیشگیری پایتخت گفت: ۹ باند قاچاق کالا متلاشی شدند که از این ۹ باند، ۵ میلیارد اموال قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: در این طرح تعداد ۸ قبضه سلاح گرم و ۱۹۸ سلاح سرد از متهمان که در مخفی‌گاهشان پنهان کرده بودند یا در درگیری‌ها همراهشان بود، کشف شد.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به تمهیدات پلیس برای امن کردن چهارشنبه آخر سال گفت: ۹۰۱ هزار و ۱۴۵ مواد محترقه غیرمجاز و آسیب‌زا در بیست و سومین طرح رعد پلیس پیشگیری پایتخت کشف شده است.

وی ادامه داد: ۶۴۰ کیلوگرم اکلیل سرنج از ۱۸ نفر به دست آمده است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ بیان کرد: ۵۸ نفر که قصد تهیه و توزیع مواد محترقه آسیب‌زا، غیرمجاز و مهیب را داشتند، دستگیر شدند و مراکز آن‌ها پلمب شده است.

سردار رحیمی با اشاره به کشفیات در حوزه مواد مخدر در بیست و سومین طرح رعد پلیس پیشگیری پایتخت گفت: در این طرح ۵۰۰ کیلو موادمخدر کشف شد، ۱۲۰۰ معتاد جمع‌آوری شدند و تا شب عید طرح‌های مبارزه با موادمخدر و جمع‌آوری معتادان و نگهداری از آن‌ها با جدیت ادامه دارد.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۱°    ۸°