عذرخواهی شهردار از کارگران+صدا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:07 - چهارشنبه 08 بهمن 1399
کد خبر : ۶۷۸۵۱۴
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷
پس از واکنش های منفی افکار عمومی به اقدام شهرداری برازجان، شهردار این شهر عذرخواهی کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 انتشار عکس هایی از مراسمی در شهرداری برازجان با واکنش منفی و انتقادآمیز کاربران در رسانه ها و شبکه های اجتماعی مواجه شد و محمدحسن محمدی، شهردار این شهر هدف مستقیم انتقادها قرار گرفت.

محمدی که پیش از این در صفحه شخصی اش در فضای مجازی به دلیل این اقدام غیرفرهنگی عذرخواهی کرده بود، در گفتگو با شبکه خبر نیز بار دیگر بابت این رخداد ابراز تاسف کرد و توضیح داد با اینکه شخصا دخالتی در برگزاری این مراسم نداشته، از تک تک نیروهای خدماتی و کارگری حاضر در مراسم عذرخواهی کرده است.
 عذرخواهی شهردار از کارگران
شهردار برازجان گفت: همکاران بنده زحمت کشیده بودند به مناسبت روز شهردار مراسمی ترتیب داده و بنده را نیز به عنوان مهمان دعوت کرده بودند.
 
محمدی با بیان اینکه از برگزاری این مراسم اطلاع نداشته، افزود: در همان جلسه، در ابتدای سخنانم از اینکه جای کافی در سالن نیست و عده ای از همکاران به ناچار روی زمین نشسته اند، عذرخواهی کردم.

وی اضافه کرد: بنده فعالیتم در شهرداری را در بخش کارگری آغاز کرده ام و هرگز خود را بالاتر از این عزیزان نمی دانم و بارها در مراسم و جلسات مختلف، افتخار داشته ام که کنار آنها بنشینم و دست تک تکشان را نیز می بوسم.

محمدی گفت: بعد از ماجراهای پیش آمده، شایع شده بود که من دیگر حاضر به بازگشت به محل کارم نیستم و همین عزیزان به صورت گروهی تشریف آوردند و بنده را شرمنده محبتشان کردند.
شهردار برازجان افزود: قرار است سایر همکاران حاضر در آن مراسم نیز از تک تک همکارانی که روی زمین نشسته بودند دلجویی کنند.
عذرخواهی شهردار از کارگران 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۰°    ۱۱°