راهیان نور امسال متفاوت تر از سالهای گذشته

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
10:49 - يکشنبه 18 خرداد 1399
کد خبر : ۶۷۸۵۸۴
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۳
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج: مناطق و استانهای هدف کاروان های راهیان نور با برنامه های متنوع آماده استقبال از مسافران نوروزی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار یعقوب سلیمانی در گفتگوی تصویری با 18:30 گفت: بیش از 230 هزار شهید 8 سال دفاع مقدس و خالق رشادت ها و از خود گذشتگی ها، «همدلی» را محور وصیت نامه خود قرار داده اند گفت: حضور نسل چهارم انقلاب در مناطق عملیاتی 8 سال دفاع مقدس و جستجوی اهداف شهدا از اهمیت خاصی برخوردار و پر از شور و شعور است.
 
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج از محل قدم گاه شهدای غواص در خرمشهر گفت: با عنایت به اهتمام مقام معظم رهبری به حضور و استقبال جوانان از کاروان های راهیان نور، امسال زائران متفاوت از سال های گذشته وارد مراکز عملیاتی می شوند.
 
او با با بیان اینکه راهیان نور فرا ملی و فراموش نشدنی است، گفت: تاکنون 7 کاروان غیر ایرانی از 18 کشور جهان نیز از مناطق عملیاتی بازدید کرده اند.
وصیت شهدا « همدلی» است 
سردار سلیمانی با بیان افزایش 10 درصدی کاروان های زیارتی، افزود: امسال با رویکرد اهتمام جوانان به راه شهدای انقلاب؛ در 5 استان کرمانشاه، ایلام، خوزستان و در عرصه راهیان نور دریایی در استان بوشهر و هرمزگان یادمان ها و زیارتگاهها آماده استقبال و پذیرایی از آنان است.
 
سلیمانی با بیان اینکه زائران می توانند با خودرو شخصی نیز به مناطق 5 گانه عملیاتی در ایام نوروز مسافرت کنند، گفت: علاقمندان از 12 استان اعلام شده، می توانند با خودروهای شخصی و در قالب کاروان شهید باقری در مناطق عملیاتی حضور یابند.
 
 سردار سلیمانی شور توامان با شعور جوانان را وصف نشدنی اعلام کرد و گفت: 36 هزار و 200 آثار برجسته، ره آورد راهیان نور است که در 4 بخش اجرا می شود که در نوع خود بی نظیر است. 
 
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج برپایی نمایشگاههای مختلف را از جمله ویژه برنامه های راهیان نور در نوروز 98 اعلام کرد و افزود: مراسم های مختلف،گروههای سرود و برخی برنامه های فرهنگی دیگر در دوره های مختلف حضور زائران در مناطق عملیاتی اجرا می شود. این برنامه ها از 9 شب گذشته در حال اجرا است.
 
ثبت نام در کاروان های شهید صیاد شیرازی، شهید باقری(ویژه خودروهای شخصی) و شهید برونسی ( مخصوص اعزام‌های انفرادی)تا 6 فروردین 98 ادامه دارد و علاقمندان می‌توانند به سایت راهیان نور به نشانی www.rahiyannoor.ir مراجعه کنند.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷°    ۳۱°