مهمترین وقایع داخلی و خارجی سال 97
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
14:50 - پنجشنبه 02 بهمن 1399
کد خبر : ۶۷۸۶۲۶
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۷
کارشناس رسانه ای حضور پور شور مردم در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و استقبال رسمی مقامات عراق از رئیس جمهور ایران را مهمترین رویدادهای داخلی و خارجی سال 97 بر شمردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
حسن عابدینی کارشناس رسانه در گفتگو با تیتر امشب از ماندگاری برخی رویدادها در رسانه ها و شبکه های خبری گفت و افزود: مهمترین رویداد خبری داخلی امسال با توجه به تبلیغات منفی نظام سلطه و رسانه های غربی برای کمرنگ کردن حضور گسترده مردم در 22 بهمن 97 بود.
عابدینی افزود: میزان مشارکت و حضور عظیم و گسترده مردمی در چهلمین سالروز پیروزی جمهوری اسلامی در 22 بهمن نشان از اشتباه محاسباتی رسانه های غربی بود و اینکه شیوه تحلیل نظام سلطه از ایران مبتنی بر منطق درست و واقعیت نیست.
 
 
 مهمترین وقایع داخلی و خارجی سال 97
 این کارشناس رسانه ای به تاثیر بین المللی تظاهرات 22 بهمن و تلاش بیهوده نظام سلطه پرداخت و گفت: هدف از تبلیغات منفی مقامات آمریکایی علیه ایران و کوبیدن بر طبل انزوای جمهوری اسلامی ایران، ترویج اختلاف بین مردم و حاکمیت بود.
 
مهمترین وقایع داخلی و خارجی سال 97
عبداله گنجی مدیرمسئول روزنامه جوان نیز در این گفتگو گفت: از اردیبهشت سال 97 که آمریکا از برجام(برنامه جامع اقدام مشترک) خارج شد، منطق ایران در جامعه بین المللی تقویت شد.

او با تاکید بر اینکه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن بی نظیرترین اتفاق سال بود، افزود: در این مدت منطق نظام جمهوری اسلامی بجای منطق جنگ روانی و رسانه ای غرب نشست.

گنجی گفت: همین منطق و ایستادگی در مقابل فشارهای اقتصادی و روانی دشمن، مهمترین آورده نظام جمهوری اسلامی ایران در سال 97 است.
مهمترین وقایع داخلی و خارجی سال 97 
سیدمحمدمهدی توسلی از خبرگزاری مهر در ارتباط تلفنی گفت: مبارزه با فساد یکی دیگر از برجسته ترین رویدادهای داخلی سال 97 است.
 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۲°    ۵°