تدابیر دستگاه‌ها برای سفری ایمن در نوروز 98
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
00:37 - يکشنبه 28 دی 1399
کد خبر : ۶۷۸۶۶۵
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۶
مسئولین معتقدند تدابیر امنیتی، اجرای طرح های مواصلاتی و تقویت توان اورژانسی کشور، کاهش 65 درصدی مصدومین و حوادث مختلف را درپی داشته است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رئیس پلیس راهور ناجا در آخرین گفتگوی تیتر امشب در سال 97 گفت: در سال گذشته باحضور جهادگونه پلیس راهور چندین طرح ترافیکی به اجرا گذاشته شد.
سردار حمیدی افزود: در کشور بیش از 210 هزار کیلومتر جاده وجود دارد و کنترل و رسیدگی به وضعیت تردد جاده های کار بسیار سختی است.
 
وی با بیان اینکه 2 جاده کیاسر و جنگل در استان گلستان باز شده است، گفت: با توجه به بارندگی های شدید در استان گلستان و مازندران در 2 روز اخیر ما می توانیم وضعیت راهها را پیش بینی کنیم.
 
 
تدابیر دستگاه‌ها برای سفری ایمن در نوروز 98 
رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه شرایط پایانی امسال(97) با سال گذشته متفاوت است، افزود: امسال نوع تعطیلات، شرایط آب هوایی در استان های شمالی کشور با سال 96 متفاوت است و بارش های شدید امسال در روزهای پایانی بر ترافیک جاده ها تاثیر گذاشته است.
 
 سردار حمیدی گفت: در سه روز گذشته از شروع تعطیلات امسال 76 نفر فوتی و بیش از 1600 نفر مصدوم ثبت شده است.
او کمک مردم را خواستار شد و گفت: برای اصلاح زیر ساختی باید مردم به ما کمک کنند.
 
 
تدابیر دستگاه‌ها برای سفری ایمن در نوروز 98
رئیس اورژانس کشور از عملکرد یک سال گذشته گفت و افزود: در سالی که آخرین ساعات آن را سپری می کنیم موفق شدیم با همکاری سایر دستگاه ها و آموزش های لازم بیش از 65 درصد از مصدومین چهارشنبه آخر سال را کاهش دهیم.
 
حسین کولیوند افزود: امسال با تقویت ناوگان زمینی، هوایی و افزایش تجهیزات خدماتی اورژانس کشور بهبود یافت، تعداد آمبولانس های ما به 5500 دستگاه رسیده و 2 فروند هلیکوپتر نیز به این ناوگان افزوده شده است.
 
او با بیان اینکه وجود حتی یک مصدوم برای ما درد آور است گفت: در سال 97 با بهبود تجهیزات خدماتی توان اورژانس تقویت شده است.
 
 
 تدابیر دستگاه‌ها برای سفری ایمن در نوروز 98
معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: سامانه جامع 141 بیش از یک سامانه تلفنی و معمولی است.
 
اکبری افزود: در سال گذشته بیش از 1 و نیم میلیون تماس تلفنی داشتیم که پاسخگوی آنان بودیم.
 
او گفت: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از منابع مختلفی اطلاعات لازم را بدست می آورد از جمله دوربین های راهداری و اطلاعات سامانه هواشناسی است.
 
اکبری با اشاره به بارندگی در محور های چالوس و هراز گفت: در این 2 محور احتمال ریزش کوه وجود دارد و سازمان راهداری به کمک پلیس راهوار مجبور به بستن راههای مواصلاتی است.
 
او با اشاره به نمودار نقشه انباشت وسیله نقلیه در سطح شهر به تجزیه و تحلیل ورود و خروج وسایل نقلیه در تهران پرداخت و گفت: در دو سه روز اخیر می توان حدس زد با توجه به متوسط سرنشینان خودرها حدود 2 میلیون نفر از تهران خارج شده اند.
 
اکبری از مردم خواست به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اعتماد کنند.
 
 
 
برچسب ها: جاده ، اورژانس
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲°    ۱۰°