کشتی نیازمند برنامه بلند مدت و جوان گرایی

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
00:41 - جمعه 16 خرداد 1399
کد خبر : ۶۷۹۵۹۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۶
کارشناسان و مربیان کشتی همصدا معتقدند باید برای موفقیت کشتی در مسابقات جهانی و المپیک باید برنامه های مدون بلند مدت داشته باشیم و با تغییر نفرات برنامه تعطیل نشود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
ایرج اسفندیاری فر مربی تیم ملی کشتی فرنگی با اشاره با تشکیل تیم ملی و آغاز تمرینات و اردوهای آمادگی از 4 ماه پیش گفت: سعی کردیم تیمی را آماده کنیم که نخست بتواند در بازیهای آسیایی با قوت و آمادگی حضور یابد اما هدف اصلی ما مسابقات جهانی قزاقستان است که به نوعی جواز حضور در مسابقات المپیک است. 
 
کشتی نیازمند برنامه بلند مدت و جوان گرایی 
 
اسفندیاری فر درباره انتخاب رئیس فدراسیون کشتی گفت: کسی که رئیس فدراسیون می شود باید بتواند منابع مورد نیاز کشتی کشور را فراهم و جذب کند و همچنین باید کسی باشد که نزدیک به تفکرات کادر فنی باشد و با کادر فنی همراه باشد و امیدوارم که هرکس رئیس فدراسیون می شود بتواند مشکلات مالی فدراسیون را حل کند. 
 
کشتی نیازمند برنامه بلند مدت و جوان گرایی 
 
ابراهیم مهربان دیگر مهمان برنامه با اشاره به لزوم ثبات مدیریتی و همراهی رئیس فدراسیون با برنامه های کادر فنی گفت: رئیس فدراسیون در شرایط فعلی باید بتواند با برنامه ریزی، غیر از منابع دولتی، منابع بخش خصوصی را هم جذب کند و کشتی را با برنامه ریزی بلند مدت به جلو ببرد. 
 
مهربان با اشاره به تمرینات و تورنمنت های آمادگی کشتی گیران گفت: رضا یزدانی به طور مستمر در اردوها شرکت کرد و اراده اش را برای شرکت در مسابقات در جام دانکلوف با کشتی های سنگینی که گرفت نشان داد. 
 
 هادی عامل کارشناس کشتی درباره انتخاب رئیس فدراسیون گفت: همه نامزدها از خانواده کشتی اند و مشخصات لازم را دارند اما با توجه به این که مسابقات آسیایی و جهانی در پیش است باید زودتر انتخابات برگزار و رئیس فدراسیون مشخص شود. 
 
این کارشناس کشتی گفت:  مبالغ بودجه فدراسیون اصلا کفاف هزینه های کشتی کشور را نخواهد داد و باید رئیس فدراسیون بتواند منابع مالی مورد نیاز را جذب کند. 
 
عامل گفت: مربیان و کادر فنی و فدراسیون اجازه دهند نفرات تیم ملی در روی تشک انتخاب بشوند و نه سلیقگی، که حاشیه ای در پی نداشت باشد.
 
کشتی نیازمند برنامه بلند مدت و جوان گرایی 
صدر الدین کاظمی کارشناس کشتی هم با اشاره به لزوم برنامه محور بودن اداره کشتی کشور گفت: باید سلیقه کنار گذاشته شود و کسانی که جدید می آید برنامه گذشته را ادامه دهند و اهالی کشتی همگی بر این اتفاق نظر دارند.
 
کاظمی با بیان این که نگاه مان باید به المپیک 2024 باشد درباره انتخاب رئیس فدراسیون گفت: همه افراد که ثبت نام کرده اند از خانواده کشتی اند اما باید کسی بیاید و سکان فدراسیون را در دست بگیرد که بتواند منابع مالی و سرمایه جذب کشتی کند.  
 
 
 
 
 
برچسب ها: نبض ورزش
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °