مشکل 6400 واحد مسکن مهر معارض‌دار پردیس رفع شد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
06:52 - يکشنبه 17 اسفند 1399
کد خبر : ۶۷۹۶۸۲
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵
معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه مشکل 6 هزار و 400 واحد مسکن مهر معارض‌دار پردیس رفع شده، گفت: به جز واحدهایی که عملیات اجرایی‌شان از سال گذشته آغاز شده است، ساخت مابقی مسکن مهر پردیس در سال 98 به پایان می رسد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  به نقل از وزارت راه و شهرسازی، حبیب‌اله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با بیان اینکه در سال گذشته موفق به رفع مشکل نزدیک به 6 هزار و 400 واحد مسکن مهر معارض‌دار پردیس شدیم گفت: خوشبختانه با این رقم تمامی کمبودهای ما برای متقاضیانی که به تعهدات مالی خود عمل کرده بودند رفع شده و به ازای هر متقاضی یک واحد در دستور کار قرار گرفت که عملیات اجرایی برخی از آن‌ها از سال 97 آغاز شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی درخصوص افرادی که به دلیل عدم پرداخت تعهدات مالی از سامانه مسکن مهر شهر جدید پردیس خارج شده بودند گفت: تعدادی از این افراد در حال حاضر به شهرهای پرند و هشتگرد منتقل شده و پروژه‌های با پیشرفت بسیار بالا و خوبی را دریافت کرده‌اند.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با بیان اینکه جدای از واحدهایی که عملیات اجرایی‌شان از سال گذشته آغاز شده است، مابقی مسکن مهر پردیس در سال 98 به پایان خواهد رسید گفت: در حال حاضر مشکل اصلی ما در پردیس واحدهای آماده‌ای هستند که مالکانشان آن‌ها را به موقع تحویل نمی‌گیرند.

به گفته وی بخش عمده‌ای از این مشکل در پردیس به دلیل خرید و فروش‌های دلال‌ها بوده که طبق مجوز شورای مسکن استان هزینه نگهداری از افرادی که دیر واحدهای خود را تحویل می‌گیرند گرفته خواهد شد.

این مقام مسئول درخصوص علت ارزش‌افزوده قابل توجه مسکن مهر پردیس بیان کرد: مسکن مهر پردیس به دلیل نزدیکی مسافت و دسترسی مناسب، ارتباط منسجم و پیوسته‌ای با بازار مسکن در تهران دارد، به همین دلیل با افزایش حدود 90 درصدی قیمت مسکن در تهران در سال گذشته شاهد این افزایش قیمت در پردیس نیز بودیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴°    ۱۷°