مهلت تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری آزاد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
00:51 - چهارشنبه 08 بهمن 1399
کد خبر : ۶۸۷۸۸
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۹
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت نام در رشته محل های جدید مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی که دیشب به پایان رسیده بود برای آن دسته از داوطلبانی که موفق به ثبت نام نشده اند تا فردا دوشنبه 21 مهر تمدید شد.
مهلت تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری آزاد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ، معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت نام در رشته محل های جدید مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی که دیشب به پایان رسیده بود برای آن دسته از داوطلبانی که موفق به ثبت نام نشده اند تا فردا دوشنبه 21 مهر تمدید شد.
دکتر علوی فاضل افزود: ‌داوطلبانی که در آزمون های امسال شرکت کرده اند در این مرحله می توانند برای شرکت در تکمیل ظرفیت به پایگاه www.azmoon.org مراجعه و برای ثبت نام اقدام کنند.
وی در خصوص شرکت مجدد در پذیرش رشته محل های جدید مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی گفت: پذیرفته شدگان مراحل قبلی، قبولی آنان حفظ می شود و شرکت در پذیرش در رشته محل های جدید باعث حذف قبولی آنها در مرحله قبل نخواهد شد. بنابراین پس از اعلام نتایج پذیرفته شدگان می توانند، برحسب علاقه یکی را انتخاب و برای ثبت نام به واحد مورد نظر مراجعه کنند.
وی درخصوص ثبت نام متقاضیان دوره دکتری گفت: فقط داوطلبان دکتری که در جلسه مصاحبه حاضر بوده اند، می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱°    ۱۱°