5گروه مشمول قانون استخدام آموزش و پرورش
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:00 - يکشنبه 19 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۶۸۹۲۲۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱
وزارت آموزش‌ و پرورش در اجرای قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی بخشنامه‌ صادر کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، براساس این بخشنامه پنج گروه زیر مشمول قانون استخدام می شوند.
الف. نیروهای پیش‌دبستانی: افرادی که از سال 79 تا قبل از سال 91 با یکی از مراکز پیش‌دبستانی دولتی یا کلاس‌های پیش‌دبستانی ضمیمه مدارس دولتی همکاری داشته‌اند و از حساب‌های دولتی حق‌الزحمه دریافت کرده‌اند.
ب : نیروهای خرید خدمات آموزشی شامل افرادی که طی سال‌های تحصیلی 87-88 و 88-89 با دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی از طریق شرکت‌های خدمات آموزشی با اداره کل آموزش و پرورش قرارداد مستقیم داشته اند.
ج : نیروهای حق‌التدریس غیر‌مستمر شامل افرادی که از سال 79 تا قبل از 91 با داشتن کد‌پرسنلی در مدارس دولتی به عنوان نیروی حق‌التدریس آزاد همکاری داشته اند.
د : آموزشیار شامل افرادی که با رعایت و ضوابط و مقررات آموزشی و اداری با مجوز گزینش گواهی آموزش تدریس بدو خدمت و کد پرسنلی بین سال‌های 79 تا قبل از سال 92 با نهضت سوادآموزی همکاری داشته است.
ه : آموزش‌دهنده مستمر شامل: آموزش‌دهندگانی که از سال 79 تا قبل از سال 92 با نهضت سوادآموزی همکاری داشته‌اند و حداقل دو دوره به صورت مستمر و هر دوره حداقل دو نفر و بیشتر را تحت پوشش داشته‌اند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۶°    ۲۸°