قدردانی از برگزیدگان رادیو
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
10:15 - يکشنبه 26 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۶۸۹۳۷۲
تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷
در آیین افتتاحیه چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو و ششمین اجلاس جهانی صدا در ساختمان شهدای رادیوی سازمان صدا و سیما از برگزیدگان تعدادی از بخش ها فدردانی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
­در این مراسم در بخش محتوای صدامحور ویدئویی، لوح تقدیر و جایزه دوم به طور مشترک به  برنامه «امیرکبیر»  زهره محقق و «رادیو سلامت» سارا پورجعفر اهدا شد.

تندیس و جایزه اول این بخش به  «دهه نودیها» مونا شکری رسید.

در بخش فضای مجازی تعاملی، لوح تقدیر و جایزه دوم به «رادیو گفتگو» و برنامه «گفتگوی اقتصادی» از سمیرا اکبری تعلق گرفت.

تندیس و جایزه اول این بخش به  برنامه «جوان ایرانی سلام» رادیو جوان  از آذر شیشه گر رسید.

در بخش «فضای مجازی تعاملی رقابت بین شبکهها» تندیس و جایزه این بخش به هادی زینالی از رادیو گفتگو رسید.
 
در ­این مراسم همچنین با حضور معاون صدای رسانه ملی از خانواده های شهدای رادیو شامل، شهید حسن نجفی، شهید عباس علی برهانی، شهید سید احمد سادات، شهید مسعود جان نثاری، شهید هوشنگ نوری، شهید علی اصغر مالکی و شهید مهدی قلی جوزی نجف آبادی تجلیل شد. 
 
نمایش پرده خوانی، کلیپ و مستند، اجرای موسیقی و  برپاخند از دیگر برنامه های افتتاحیه چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو و ششمین اجلاس جهانی صدا بود که به همت همکاران پرتلاش ما در رادیو ایران و همکاری دستندرکاران در کمیته ها برگزار شد .
 
 آیینی برای رادیو
 
دبیر این جشنواره در آیین گشایش آن گفت: جشنواره و رقابت های رسانه ای بر بستری از رفاقت و رقابتی سالم مبتنی بر فن شکل می گیرد.
 
نور الدین جعفری افزود: حضور بخش مخاطب مردمی در بخش مردمی ما  نوید بخش حضور موثر رادیو در فضای بیرون استودیو ها است.
 
وی ادامه داد : در بخش بین الملل 150 برنامه در 8 قالب در اختیار جشنواره قرار گرفته است که آمار قابل توجهی است  و  بخش اجلاس جهانی  هم فرصتی شده تا مفاخر حوزه پژوهش رادیو  آگاهی های خود را در اختیار برنامه سازان قرار دهند.
 
بنا به گفته فاتحی مدیر روابط عمومی معاونت صدا و رئیس کمیته اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو، مستند مفاخر رادیو با عنوان "استودیو 8"  به منظور تکریم مفاخر و پیشکسوتان و چهره های نام آشنا و شاخص رادیو، تهیه شده که فصل اول آن از روز دوشنبه 2 اردیبهشت 98، همزمان با ایام برگزاری جشنواره بین المللی رادیو به مدت یک هفته هر شب ساعت 19:30 از شبکه تلویزیونی"نسیم" با دو نوبت بازپخش به روی آنتن خواهد رفت.  
 
آیین پایانی جشنواره رادیو نیز 4 اردیبهشت با حضور رئیس رسانه ملی در مرکز همایش های سازمان صدا و سیما برگزار خواهد شد.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸°    ۲۹°