هوای سرد تا جمعه میهمان کشور است

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
19:21 - يکشنبه 17 فروردين 1399
کد خبر : ۶۸۹۹۵۷
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴
سازمان هواشناسی اعلام کرد : هوای سرد تا جمعه (هفتم اردیبهشت ماه) در کشور ماندگار است و امروز شمال شرق کشور با 4 تا 8 درجه کاهش دما همراه است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
ببنابر اعلام سازمان هواشناسی در پی کاهش دما، استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی بسیار سرد می شوند اما از فردا شاهد روند تدریجی افزایش دما از سمت شمال غرب آغاز می شود که زیاد محسوس نیست و از جمعه این روند شدت می یابد.
 
امروز هم برای شمال شرق و شرق سواحل خزر، شرق مازندران، گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی بارش باران و در مناطق سردسیر و کوهستانی این استان ها بارش برف خواهیم داشت.
 
فردا عبور موج های تراز میانی جو را شاهد هستیم که در شرق آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، شمال شرق و ارتفاعات البرز شرقی بارش پراکنده باران و برف رخ خواهد داد.
 
برای روز جمعه در مناطقی از غرب، شمال غرب و ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده باران و در مناطق کوهستانی و سردسیر بارش پراکنده برف پیش بینی شده است.
 
آب های جنوب کشور شامل خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان امروز و فردا مواج است.
 
تهران نیمه ابری
سازمان هواشناسی اعلام کرد: تهران امروز کمی ابری در بعدازظهر نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد خواهد بود.  کمینه دمای امروز صبح مهرآباد 2 درجه بالای صفر بود و بیشینه دمای امروز مهرآباد به 14 درجه بالای صفر می رسد.
 
 «نیر» در اردبیل با دمای منفی 8، سراب و خلخال منفی 7 ، آوج ، شهرکرد و دیلمان منفی 6 و قصر قند و زابل در سیستان و بلوچستان با 40 درجه بالای صفر به ترتیب سردترین و گرمترین نقاط کشور در 24 ساعت گذشته بودند.

 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۷°    ۱۸°