نگاه کشتی به کسب رتبه های جهانی باشد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
04:26 - جمعه 03 بهمن 1399
کد خبر : ۶۹۰۴۶۶
تاریخ انتشار : جمعه ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۶
کارشناسان کشتی، توجه ویژه به ارتقا کیفیت کشتی و حضور موفق در مسابقات جهانی و المپیک را یادآور شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
مجید حاتمی کارشناس کشتی در گفتگو با نبض ورزشی از پخش زنده کشتی در رسانه ملی گفت: اهمیت کشتی در رسانه ملی باعث شد این دور از مسابقات کشتی در سطح آسیا بیش از پیش دیده شد و مسئولین کشور قهرمانی کشتی را ویژه تبریک گفتند.
 
مجید حاتمی از درخشش تک تک کشتی گیران و غلامرضا محمدی در مسابقات قهرمان کشتی آسیا "شی آن" چین یاد کرد و افزود: کسب 7 طلا و 3 برنز اگر چه نتیجه بسیار خوبی در بین 10 کشتی گیر اعزامی ما بود اما افق دید فدراسیون کشتی نباید به مسابقات آسیایی خلاصه شود. 
ئئع 
وی با بیان اینکه نباید فریب قهرمانی کشتی در آسیا را خورد افزود: المپیک آینده در ژاپن برگزار می شود و ژاپنی ها همیشه برای رتبه های برتر برنامه داشتند.
وی از انتشار ویدئویی درباره "حسن یزدانی" بوسیله آمریکایی ها گفت و افزود: این ویدئو 40 دقیقه ای تاکنون 17 هزار بار در جهان دیده شده و کشتی حسن یزدانی را دقیق آنالیز کردند.
 مجید حاتمی از انتخابات عادلانه برای ریاست فدراسیون کشتی گفت و افزود: وزارت ورزش باید در برگزاری رقابت عادلانه در جمع بزرگان کشتی کمک کند.
وی مشکل کشتی را اساسنامه آن دانست و گفت: هرگونه تصمیم برای کشتی باید مجمع تشکیل شود.
او از وزارت ورزش بعنوان یک نهاد دولتی یاد کرد که نمی تواند برای کشتی نظر دهد.
ئئع 
 اکبر فیض آسا پیشکسوت و کارشناس کشتی از همدلی و حمایت همه جانبه از کشتی کشور گفت و افزود: مسابقات کشتی آسیا برای ما بسیار کوچک است.
فیض آسا افزود: نگاه ما باید به مسابقات جهانی و المپیک باشد.  
این کارشناسی کشتی گفت: مسابقات قهرمانی آسیا با اینکه معیار مناسبی برای ارزیابی کشتی ایران نیست و سطح آن با رقابت های جهانی تفاوت زیادی دارد، اما اتفاقات خوش یمنی را برای ایران در دل خود جای داده بود. 
 اکبر فیض آسا از دغدغه و نگرانی اش درباره انتخابات فدراسیون کشتی گفت و افزود: نامزدهای ریاست فدراسیون کشتی از کلی گویی پرهیز کنند، هدف آنها ارتقا کیفیت کشتی باشد.
او به مسابقات کشتی جهانی قبل از المپیک اشاره کرد و افزود: با نیت خدمت به میدان بیایید و کاری در شان کشتی پهلوانی کشور به نامزد بشوید.
 
برچسب ها: نبض ورزشی ، کشتی
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۳°    ۳°