گلریزان درخت بخشنده در کانون پرورش فکری کودکان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
20:34 - دوشنبه 29 دی 1399
کد خبر : ۶۹۰۷۲۹
تاریخ انتشار : شنبه ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۵
مراسم گلریزان فرهنگی به نفع کودکان و نوجوانان سیل زده برگزار و کمک‌ها بر شاخه‌های «درخت بخشنده» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نصب شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران امروز(شنبه)در ویژه برنامه «مهر و دیدار» که در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد؛ گلریزانی به نفع کودکان استان های سیل زده برگزار کرد.

در این مراسم کمک های مدیران ۴ دهه کانون پرورش فکری کودکان نوجوانان استان تهران، مدیران، مربیان و کمک های جمع آوری شده اولیاء و دانش آموزان تهرانی به صورت نمادین بر "درخت بخشنده" نصب شد، برخی مدیران تا 5 روز از حقوقشان و برخی کارکنان کانون یک روز از حقوقشان یا مبالغی کمتر و بیشتر را به این امر اختصاص دادند.

«درخت بخشنده» داستان درخت و پسرکی است که هر آنچه دارد از میوه ها و سایه‌اش گرفته تا شاخه‌ها و در نهایت چوب هایش را بدون هیچ چشمداشتی به پسرک می بخشد؛ این داستان روایتی است از فداکاری، گذشت، بخشش و آرمان‌گرایی که با درون‌ مایه اخلاقی، روابط انسانی و مهر و محبت متقابل بین آنان را بیان می‌کند. 
 
درخت بخشنده اثری از علی احمدی و علی ابراهیمی برگرفته از اثر "شل سیلور استاین" است که در سال 1392 در کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان تولید شده است. 
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱°    ۱۲°