پيش ثبت نام مدارس ممنوع است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
03:12 - چهارشنبه 01 بهمن 1399
کد خبر : ۶۹۰۹۵۸
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
مديركل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: ثبت نام دانش آموزان پايه هاي دوم تا دوازدهم از خرداد شروع مي شود و پيش ثبت نام تحت هر عنوان ممنوع است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  ­عبدالرضا فولادوند در مصاحبه اختصاصي با خبرگزاري صدا و سيما گفت: مدارس دولتي تنها مجاز به پيش ثبت نام كلاس اولي ها هستند و پيش ثبت نام ساير پايه تحصيلي و برگزاري آزمون ورودي ممنوع است.
 
وي افزود: متأسفانه برخي مدارس غير دولتي اقدام به پيش ثبت نام در همه پايه ها و برگزاري آزمون ورودي براي انتخاب دانش آموزان مي كنند كه غير قانوني است و با مديران متخلف برخورد خواهد شد.
 
وي در رابطه با ساعت كار مدارس در ماه مبارك رمضان گفت: ساعت كار مدارس در ماه رمضان تغيير نخواهد كرد و مديران مدارس موظف هستند طبق بخشنامه ساعات موظف درسي نسبت به داير بودن مدرسه اقدام كنند.
 
وي تأكيد كرد: پايان امتحانات دانش آموزان دوره ابتدايي 13 خرداد و دانش آموزان دوره اول و دوم متوسطه 23 خرداد خواهد بود و مدارس تا آن زمان نيز داير خواهند بود.
 
مديركل آموزش و پرورش شهر تهران از پرداخت 29 ميليارد تومان از مطالبات فرهنگيان شهر تهران خبر داد و افزود: ميزان مطالبات فرهنگيان شهر تهران 54 ميليارد تومان است كه اعتبار 29 ميليارد آن ابلاغ شده است.
 
فولادوند تأكيد كرد: اين مطالبات شامل حق التدريس معلمان در بهار پارسال و سه ماه از پاييز سال 97 است و همچنين بخشي از حق الزحمه امتحانات معلمان نيز پرداخت خواهد شد.
 
وي به استخدام مربيان پيش دبستان و آموزشياران نهضت سوادآموزي اشاره كرد و گفت: اين دسته از معلمان شاغل از قبل از سال 91 به شرط دريافت حقوق از منابع دولتي به استخدام آموزش و پرورش در خواهند آمد.
 
وي گفت: اين شرط استخدام در مصوبه پارسال مجلس شوراي اسلامي آورده شده است و اگر مربيان پيش دبستاني و آموزشياران نهضت سوادآموزي نسبت به اين شرط اعتراضي دارند بايد خواستار اصلاحيه مصوب مجلس توسط نمايندگان مجلس شوراي اسلامي شود.
 
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱°    ۱۳°