پست بانک باید خدمت رسان مناطق محروم باشد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
23:39 - سه‌شنبه 12 اسفند 1399
کد خبر : ۶۹۲۲۰۳
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۴
­وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات: نفس وجود پست بانك خدمات رساني به مناطق محروم است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آذري جهرمي در همايش پست بانك كه با موضوع تبيين سياست ها و برنامه هاي سال 98 برگزار شد گفت: اينكه مديران پست بانك از سراسر كشور دور هم جمع شده اند تا گام جديدي در جهت پيشرفت اين بخش ايجاد شود بسيار خوب است.
 
پست بانك نقشي تخصصي در آي تي سي دارد و توجيهات و گفتگوي مديران مسير را در رسيدن به پيشرفت هموار مي كند.
 
در حوزه پست بانك آي تي سي اهميت زيادي دارد و مهمترين وظيفه بانك در اين صنعت تامين مالي است كه بزرگترين گلوگاهش وسايل مورد نياز است كه وابسته به ريسك در سرمايه گذاري است.
 
وي افزود: بسياري از پروژه هاي اين حوزه نيازمند مسائل مالي است كه بايد تامين شود و ما در اين رابطه نبايد برخوردهايي شبيه آنچه كه در پروژه هاي صنعتي و كشاورزي مواجه هستيم داشته باشيم.
 
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات افزود: نفس وجود پست بانك خدمت رساني به مناطق محروم است.
 
اين اقدام بسيار خوبي بود كه در زمان فرهي مديرعامل سابق آغاز شد و ما شاهد ورود خدمات بانكي الكترونيكي به روستاها بوديم.
 
با اين اقدام حجم نياز روستانشينان براي تردد به شهر كم شد و در ادامه شاهد صرفه جويي در مصرف سوخت و هزينه هاي شهروند روستايي و كاهش تصادفات بوديم كه خوشبختانه در سال قبل بالغ بر هزار و 500 روستا به بانكداري الكترونيكي مجهز شد كه بايد روند پيشرفت در اين رابطه ادامه داشته باشد.
 
جهرمي افزود: جوانگرايي هم بايد در دستور كار مديران باشد هدف گذاري براي مديريتمناطق مختلف پست بانك هم در دستور كار است اين طور نباشد كه مدير منطقه اي كه فعال است با مديري كه در منطقه اي ديگر فعاليت خاصي ندارد يكسان شمرده شوند.
 
آمار نشان مي دهد مديران برخي مناطق بسيار فعال و برخي ديگر غيرفعال بودند اين در حاليست كه تفاوت خاصي در شرايط كاري مناطق پست بانك وجود نداشت و اين مطلوب نيست.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۱۵°