مسئولان نباید به دنبال توجیه عملکرد خود باشند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  جمعه 04 تير 1400
کد خبر : ۶۹۲۲۴۳
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۳
دادستان کل کشور: در نظام جمهوری اسلامی ایران مسئولان نباید به دنبال توجیه عملکرد خود باشند بلکه باید برای اجرای عدالت و مبارزه با مفاسد تمام تلاش خود را بکار بگیرند
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، حجت الاسلام محمد جعفر منتظری ظهر امروز (سه شنبه)در نشست شورای اداری منطقه سیستان که در فرمانداری شهرستان زابل برگزار شد، اظهار داشت: در بازدیدهایی که امروز از منطقه سیستان داشتم شاهد مشکلات حاد مردم این منطقه بودم.

وی افزود: مردم منطقه پر افتخار سیستان این روزها در شرایط سختی زندگی می‌کنند که بخشی از آن خحاصل شرایط اقلیمی و بخش عمده آن ناشی از ضعف‌ها، کاستی‌ها و سو مدیریت‌ها است.

دادستان کل کشور با تاکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران نظامی برخواسته از اراده مردم است، ادامه داد: مردم صاحبان اصلی این نظام هستند و مدیران اجرایی و قضائی باید با تمام توان در خدمت مردم باشند.

وی با اشاره به استفاده درست از ظرفیت‌های بومی منطقه گفت: با توجه به شرایط منطقه سیستان و خشکسالی‌های دو دهه اخیر باید با مدیریت صحیح از مهاجرت مردم ازاین منطقه جلوگیری کرد.

حجت الاسلام منتظری بیان داشت: متأسفانه ما شاهد قصور در حوزه مدیریتی هستیم و در آینده‌ای نزدیک شاهد بیان جزئیات یک پرونده مالی مربوط به یکی از مسئولین کشوری خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه مسئولان به عنوان خدمتگزاران مردم وظیفه‌ی پیگیری و مقابله با مشکلات را دارند، تصریح کرد: در نظام جمهوری اسلامی مسئولان نباید به دنبال توجیه عملکرد خود باشند بلکه باید در اجرای عدالت و مبارزه با مفاسد تمام تلاش خود را بکار بگیرند.

دادستان کل کشور با بیان اینکه نظارت راهکار مهمی برای جلوگیری از فساد است، گفت: از همین رو دستگاه قضائی باید نظارت کاملی بر جرم خاطیان و مفسدان داشته باشد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °