جولان؛ عربی و سوری است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
20:51 - جمعه 24 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۶۹۳۸۲۹
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۰
هزاران فلسطینی در پنجاه و هفتمین جمعه بازگشت برای تاکید بر ادامه این حرکت سیاسی با شعار «جولان عربی و سوری است» راهی مرزهای شرقی نوار غزه شده اند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 راهپيمايی هفتگی دفاع از حق بازگشت آوارگان فلسطينی در شرق غزه امروز(جمعه) با اقدام اشغالگران در شليك گلوله جنگی به سوی شركت كنندگان آغاز شد به مصدوم شدن شمار زیادی بر اثر استنشاق گاز اشک آور ادامه یافت.
گزارش ها از یورش نظامیان صهیونیست به تظاهرکنندگان و استفاده از گلوله های جنگی و گازهای اشک آور علیه آنها حکایت دارد.
فلسطینیان تاکید کرده اند به تظاهرات‌ تا تحقق تمامی اهدافشان از جمله لغو محاصره غزه و به شکست کشاندن معامله قرن ادامه خواهند داد.
­طرح صهيونيستي "معامله قرن" که موجوديت فلسطين و جهان اسلام را تهديد مي كند حکایت از معامله ننگین زمین در برابر صلح و آرامش با صهیونیست ها است.
طرح معامله قرن که محصول مشترك آمريكا و اسرائيل است با هدف پايان دادن به مبارزات مردم فلسطين طراحي شده است و ماه آينده اعلام می شود. جبهه شرارت بعد از آغاز رياست جمهوري دونالد ترامپ بصورت روز افزون به بحران خاورميانه دامن مي زند و جهان اسلام را مورد تهاجم شديد قرار داده است.

 هدف از انجام معامله قرن حفظ موجوديت رژیم صهیونیستی و اشغال همه سرزمينهاي فلسطين است.
 
 جارد كوشنر داماد يهودي ارتودوكس و مشاورعالي ترامپ و جيسون گرينبلات نماينده ويژه ترامپ در امور مذاكرات بين المللي از اجرای طرح [به اصطلاح] صلح دولت آمریکا میان اسرائیل و فلسطینی‌ها موسوم به معامله قرن اوایل ماه ژوئن خبر داد.

صدها فلسطینی در اعتراض به طرح آمریکایی موسوم به «معامله‌قرن» (زمین در برابر بازگشت آوارگان فلسطینی) از 10 فروردین 97 (30مارس 2018)هر جمعه تظاهرات کردند.
تاکنون بیش از 250 فلسطینی شهید و دستکم 25 هزار نفر زخمی شده اند. 
 
معترضان فلسطینی اهالی روستای بیت سیرا نزدیک رام الله امروز با برپایی راهپیمایی وتجمع ضد اسراییلی ، آزادی پیکردو شهید فلسطینی که در توقیف ارتش صهیونیستی قرار دارند، خواستار شدند.
معترضان فلسطینی خود را به دیوار حایل صهیونیستی که روستایشان را محاصره کرده رساندند.
اشغالگران صهیونیستی در درگیریها با فلسطینیهای بی دفاع یک خبرنگار فلسطینی که سرگرم پوشش خبری حملات صهیونیستها بود هدف گلوله قرار گرفت.
 
 
برچسب ها: نوار غزه ، راهپیمایی
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۹°    ۲۶°