تکمیل مسکن مهر، امسال
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
13:22 - چهارشنبه 08 بهمن 1399
کد خبر : ۶۹۵۴۴۶
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۹
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت :برای حل مشکل اعتبار واحد های مسکونی زیر 50 درصد پیشرفت، طرحی آماده شده تا واگذاری تسهیلات اختیارات جدیدی اخذ شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، احمد اصغری مهرآبادی در جلسه شورای مسکن استان کرمان  با تاکید بر رسیدگی خارج از نوبت پرونده های قضایی مسکن مهر در دستگاه قضایی افزود: تسهیلات بانکی مسکن مهر در کشور یکسان است و آماده همکاری برای پرداخت تسهیلات و اتمام کار هستیم.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی ادامه داد:  مشکلات تعاونی های مسکن که احداث مسکن مهر را به عهده گرفته اند، بررسی شده و با همراهی بانک مسکن برای  حل آنها  تلاش می شود.

وی همچنین در باره  اعتبار مورد نیاز برای تکمیل وآماده سازی سایت های مسکن مهر کرمان  گفت مساعدت لازم برای تامین قیرو ... را پیگیری می کنیم.

بگفته مهر آبادی در استان کرمان بیش از 41 هزار واحد مسکونی مهر افتتاح  و تحویل مردم شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان با اشاره به فاقد متقاضی بودن هزار واحد مسکن مهر در کرمان  گفت: ? هزار و 203 واحد مسکن مهربرای افتتاح ترکیبی از مشکلات از جمله اختلافات مالی اعضا با هیئت مدیره  دارند.

 محمدمهدی بلوردی با اعلام وجود 52 هزار واحد مسکن مهر در استان کرمان از جمله حدود 32 هزار واحد در شمال استان گفت: که از این تعداد6 هزارو 267 واحد باقی مانده که هزار واحد آن فاقد متقاضی است

در این جلسه محمد ساردویی مدیرکل راه و شهرسازی جنوب کرمان گفت: در جنوب استان شش هزار و 345 واحد وجود دارد که از این تعداد هزار و819 واحد باقی مانده که باید مشکلات آن برطرف شوند.

فدایی استاندار کرمان در این نشست با تاکید بر تشکیل کار گروهی برای بررسی وضع واحد های مسکن مهر معلولان بهزیستی ابراز امیدواری کرد با مباحث مطرح شده بخش عمده ای از مشکلات بر طرف شده و شاهد پیشرفت و بهره برداری از طرحهای باقیمانده مسکن مهر باشیم.

برچسب ها: مسکن مهر ، وزارت راه
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۰°    ۱۱°