امشب واریز بسته غذایی ماه رمضان کمیته امداد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
18:23 - سه‌شنبه 07 بهمن 1399
کد خبر : ۶۹۵۴۷۲
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: بسته غذایی ویژه ماه مبارک رمضان تا پایان امشب به حساب سرپرستان خانواده های مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی واریز می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
پرویز فتاح در مصاحبه اختصاصی با رسانه ملی درباره جزئیات بسته غذایی برای مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی در ماه مبارک رمضان افزود : در نخستین روز از ماه مبارک رمضان میزبان رئیس جمهور و جمعی از اعضای هیات دولت در کمیته امداد بودیم و 200 نفر از ایتام تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی نیز به این ضیافت دعوت بودند .
 
وی ادامه داد : همانجا از رئیس جمهور درخواست کردیم به مناسبت ماه مبارک رمضان این احسان برای جامعه هدف کمیته امداد و بهزیستی توسعه پیدا کند و بسته غذایی ویژه‌ای به آنها پرداخت شود که آقای رئیس جمهور این در خواست را قبول کردند که روز گذشته به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ شد.
 
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت : آقای نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه نامه را با دو فوریت به سازمان هدفمندی یارانه ها و خزانه داری کل ارجاع و دستور داد تا این بسته غذایی به جامعه هدف کمیته امداد و سازمان بهزیستی پرداخت شود که با تأمین اعتبار کل مبلغ این بسته به حساب کمیته امداد و سازمان بهزیستی واریز شد .
 
وی افزود : ارزش کل این بسته غذایی 478 میلیارد تومان است که سهم کمیته امداد از آن 342 میلیارد تومان است و مابقی به جامعه هدف سازمان بهزیستی تعلق دارد.
 
فتاح با بیان اینکه جامعه هدف کمیته امداد برای این بسته غذایی 2 میلیون و 200 هزار خانوار است گفت : برنامه ریزی کردیم تا پایان امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز شود ، ضمن اینکه این مبلغ به صورت نقدی نیز قابل برداشت است اما هدف دولت بسته غذایی ویژه ماه مبارک رمضان است .
 
وی ادامه داد : برای خانواده‌های تک نفره 100 هزار تومان ، دو نفره 150 هزار تومان ، سه نفره 200 هزار تومان ، چهار نفره 250 هزار تومان ، پنج نفره و بالاتر 300 هزار تومان واریز خواهد شد.
 
فتاح با اشاره به اینکه همزمان همین مبلغ نیز برای جامعه هدف سازمان بهزیستی واریز خواهد شد گفت : این بسته غذایی در این مرحله فقط به خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی تعلق می گیرد و شامل افراد دیگر نمی شود و مختص ماه مبارک رمضان است.


پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۰°    ۱۱°