نام‌ نویسی کاردانی به کارشناسی؛ فقط تا امشب
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
15:36 - چهارشنبه 01 بهمن 1399
کد خبر : ۶۹۵۸۵۴
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
مهلت ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 98، ساعت 24 امشب خاتمه می یابد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور درباره آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 98 افزود: برای فراهم کردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که تاکنون برای ثبت نام و انتخاب کد رشته‌محل‌های تحصیلی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 98 اقدام نکرده اند، مهلت ثبت نام و انتخاب رشته تا ساعت 24 امروز شنبه(21 اردیبهشت‌ه 98) تمدید شد.
 
وی ادامه داد: به کلیه داوطلبانی که تاکنون برای ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نکرده اند، اکیدا توصیه می شود که در این مهلت تمدید شده و حداکثر تا ساعت 24 امروز با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و مطالعه دقیق اطلاعیه این سازمان و همچنین دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته، با توجه به شرایط عمومی و اختصاصی برای ثبت نام و انتخاب رشته، اقدام کنند.
 
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 98، جمعا در 66 کد رشته امتحانی، پذیرش صورت می گیرد.
 
پذیرش در 16 کد رشته امتحانی از طریق آزمون و پذیرش در 50 کد رشته امتحانی دیگر تنها بر اساس سوابق تحصیلی یا به عبارت دیگر بدون آزمون است.
 
توکلی گفت: بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده، آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 16 کد رشته امتحانی برای آن دسته از کد رشته های امتحانی که پذیرش آنها با آزمون است، در  جمعه، 11 مرداد 98 در حوزه های امتحانی مربوط برگزار خواهد شد.
 
وی با اشاره به تعداد متقاضیانی که ثبت نام کرده اند، افزود: تا ساعت 8 صبح امروز، شنبه 21 اردیبهشت‌، تعداد 75 هزار و 955 داوطلب ثبت نام کرده اند.
 
ظرفیت پذیرش دانشجو برای دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 98 در مجموع 264 هزار و 584 نفر است.
 

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱°    ۱۳°