هر ساعت 1 کشته در آمریکا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
14:20 - چهارشنبه 01 بهمن 1399
کد خبر : ۶۹۶۲۲۹
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱
در 24 ساعت گذشته 60 مورد تيراندازي در ايالت هاي مختلف آمريكا رخ داده است كه بر اثر آنها دست كم 23 نفر كشته و 44 نفر زخمي شده اند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به گزارش مركز ثبت آمار خشونت هاي مسلحانه در آمريكا، در يكي از موارد گزارش شده در شهر «افورت» در ايالت پنسيلوانيا چهار نفر زخمي شدند. تيراندازي در خانه اي در جاده «تال» رخ داده است و پليس يك نفر را در ارتباط با اين حادثه بازداشت كرده است.
 
 هر ساعت 1 کشته در آمریکا
 تيراندازي در شهر ساوانا در ايالت جورجيا نيز سه زخمي  برجاي گذاشت. تيراندازي پس از دريافت گزارشي مبني بر يك سرقت نزديك خيابان سي و نهم و درايتون رخ داده است.
 
در اين حادثه دو افسر پليس و يكي از مظنونان زخمي شدند.
 
 تيراندازي در كلوب شبانه اي در شهر سنت پل در ايالت مينه سوتا نيز دو زخمي برجاي گذاشت.
 
در تيراندازي در يك مهماني خانوادگي در شهر شيكاگو در ايالت ايلينوي نيز دو نفر زخمي شدند.
دو نفر نيز در حادثه اي در شهر فريپورت در ايالت پنسيلوانيا كشته شدند. پليس حادثه را قتل و خودكشي و علت آن را اختلافات خانوادگي اعلام كرده است.
 
در حادثه مشابه ديگري در شهر «لبنون» در ايالت مين نيز دو نفر كشته شدند.
 
تيراندازي در باشگاه شبانه اي در شهر ايندياناپليس در ايالت اينديانا نيز دو كشته برجاي گذاشت.
تيراندازي در شهر سياتل در ايالت واشنگتن نيز دو زخمي در پي داشت. حادثه تيراندازي در باشگاه شبانه اي درشهر «ساوت سيوكس سيتي» در ايالت نبراسكا نيز به زخمي شدن دو نفر منجر شد.
 
تيراندازي در يك مهماني خانوادگي در شهر چستر در ايالت پنسيلوانيا نيز دو زخمي در پي داشت.
10 مورد از اين حوادث در اين مدت قرباني (كشته يا زخمي) نداشته است.
 
مركز ثبت خشونت هاي مسلحانه در آمريكا همچنين در ادامه گزارشهاي روزانه خود، آمار نهايي موارد تيراندازي بيست و چهار ساعت جمعه تا شنبه و تلفات آنها را در شهرها و ايالت هاي مختلف آمريكا اعلام كرد، بر اين اساس 104 مورد تيراندازي در اين مدت رخ داده كه بر اثر آنها، 24 نفر كشته و 91 نفر زخمي شده اند. 24 مورد از اين حوادث در اين مدت قرباني (كشته يا زخمي) نداشته است.
 
بر اين اساس طبق گزارشهاي منتشر شده، در چهل و هشت ساعت گذشته، 164 مورد تيراندازي در شهرها و ايالت هاي مختلف آمريكا گزارش شده است كه در نتيجه آنها 47 نفر كشته و 135 نفر زخمي شده اند.
 
با توجه به اينكه گزارش هاي تيراندازي ها در شهرها و ايالت هاي مختلف آمريكا معمولا چهل و هشت ساعت پس از وقوع كامل مي شود، آمار نهايي تيراندازي هاي بيست و چهار ساعت شنبه تا يكشنبه (شبانه روز گذشته) نيز روز دوشنبه منتشر مي شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱°    ۱۳°