پل گیشا از تهران رفتنی شد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
10:40 - دوشنبه 18 اسفند 1399
کد خبر : ۶۹۶۲۸۴
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۲
رئیس کمیته عمران شورای شهر اسلامی تهران گفت: پل گیشا در چند روز آینده جمع آوری می شود و این اقدام دو ماه طول خواهد کشید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  افشین حبیب زاده، رئیس کمیته عمران شورای شهر اسلامی تهران در صد و چهلمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: پیشرفت عمرانی و فیزیکی این زیر گذر مطلوب است و تا پایان سال جاری به بهره برداری می‌رسد.

او در خصوص گزارشاتی مبنی بر ناایمن بودن برج میلاد نیز گفت: ایمنی و استحکامات این برج به صورت مداوم پایش می‌شود و تاکنون گزارشی مبنی بر ناایمن بودن برج نداشتیم.

حبیب زاده گفت: موضوع اصلی گودی است که در کنار مرکز همایش‌های برج میلاد است بود که به زودی تعیین تکلیف می‌شود و البته این گود تأثیری بر ناایمنی برج ندارد.

او در خصوص پل گیشا هم گفت: پل گیشا در چندروز آینده جمع آوری شده و این اقدام دو ماه طول خواهد کشید.

رئیس کمیته عمران شورای شهر اسلامی تهران گفت: مسئولان عمرانی قول دادند که احداث زیرگذر هم تا پایان سال به پایان برسد و شاهد بهره برداری از آن باشیم.

او در خصوص بازسازی سایر پل‌های فلزی هم گفت: شهرداری تهران به صورت مستمر وظیفه بازسازی و تعمیر پل‌های فلزی را برعهده دارد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران در خصوص اینکه پل‌های فلزی تا ایمن هستند گفت: نمی‌شود به طور کلی گفت همه پل‌های فلزی نا ایمن هستند این موضوع صحت ندارد.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۷°    ۱۶°