خبرنگار سی ان ان: ایرانی ها زنگ زدن به ملانیا را ترجیح می دهند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
02:08 - دوشنبه 29 دی 1399
کد خبر : ۶۹۸۳۰۱
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱
خبرنگار سی ان ان از تهران گزارش داد که درخواست ترامپ برای مذاکره تبدیل به جوکی فراگیر برای ایرانیان شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  در شرایطی که مقامات دولت امریکا پس از نتیجه نگرفتن از جنگ روانی و چنگ و دندان نشان دادن به ایران آشکارا به نمایشی بودن تهدیدات اخیر اذعان می کنند و همچنان از آمادگی خود برای مذاکره می گویند، رسانه های بین المللی بر اشتباه بودن محاسبات دولت امریکا تاکید دارند و برخی از آنها گزارش خبرنگار شبکه تلویزیونی سی ان ان از تهران را بازنشر می دهند.

خبرنگار سی ان ان در گزارش خود از سطح شهر تهران می گوید سخنان رئیس جمهور ترامپ درباره اینکه منتظر تماس تلفنی ایرانی هاست تبدیل به یک جوک فراگیر در ایران شده و پرس و جوهای من در کوچه و خیابان های این شهر نشان می دهد که آنها هرگز چنین کاری نمی کنند.
این خبرنگار می افزاید: برخی از آنها می گفتند به ترامپ زنگ نمی زنند اما اگر تلفن ملانیا را در اختیارشان قرار دهد ممکن است به او زنگ بزنند.

ملانیا ترامپ، همسر رئیس جمهور و بانوی اول امریکا پیش از ازدواج با ترامپ یک مدل و مانکن بود که پس ازترک تحصیل، در خانه های مد پاریس فعالیت می کرد و پس از آشنایی با تاجران ثروتمند ایتالیایی، یکی از آنها برایش ویزای امریکا گرفت و ملانیا راهی نیویورک شد و پس از چند سال آشنایی با ترامپ، با او ازدواج کرد.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱°    ۱۲°