آماده باش تهران برای مواجهه با توفان

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:33 - سه‌شنبه 29 بهمن 1398
کد خبر : ۶۹۹۷۵۷
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶
مديركل مديريت بحران استانداري تهران از آماده باش دستگاه ها براي مواجهه با توفان پيش بيني شده خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  به نقل از پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران، منصور درجاتي با بيان اينكه توفان روز گذشته در تهران تلفات و خسارتي نداشته است، افزود: روز گذشته توده هوايي به شكل تندباد با سرعت بالغ بر 70 كيلومتر وارد استان تهران شد كه از 16 شهرستان استان تهران تنها گزارش هايي در خصوص شكستن شاخ و برگ درختان داشتيم و اين تندباد، خسارت و صدمات جاني نداشته است.
وي گفت: بر اساس ارزيابي و برآورد صورت گرفته در اداره كل مديريت بحران و گزارشهاي دستگاههاي مرتبط، حوالي ساعت پنج عصر امروز نيز توفاني تقريباً با همان ميزان سرعت در حدود يك تا دو ساعت وارد آسمان پايتخت مي شود و احتمال افزايش سرعت آن نيز وجود دارد.
درجاتي افزود: دستگاهها و نهادهاي خدمات رسان و مسئول در حوزه مديريت بحران در آماده باش قرار دارند و درخواست ما از مردم عزيز و شهروندان استان تهران اين است كه از قرار دادن اشياي شناور در بالكن ها، تراس ها، پشت بام منازل خودداري كنند و نسبت به پارك اتومبيل خود در فضاي ايمن دقت كافي داشته باشند.
 وي گفت: همچنين از شهروندان فهيم استان تهران تقاضا مي شود از استقرار و نشست در كنار رود دره ها، مسيل ها، كانال ها و محيط هاي نا ايمن پرهيز و به هشدارها و پيامهاي حوزه مديريت بحران توجه جدي كنند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱°    ۱۳°