متهمان قتل ستوان دوم محمود رفیعی محاکمه شدند

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
06:16 - دوشنبه 05 اسفند 1398
کد خبر : ۷۰۱۴۹۴
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹
متهمان قتل ستوان دوم محمود رفيعي در شعبه اول دادگاه کیفری یک استان اصفهان پاي ميز محاكمه رفتند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  رئيس كل دادگستري استان اصفهان گفت: اولين جلسه رسيدگي به اتهامات قتل عمد ستوان دوم محمود رفيعي در شعبه اول دادگاه يك كيفري استان به صورت علني برپا شد.
محمدرضا حبيبي افزود: در اين دادگاه متهم رديف اول به نام احمد گشول به جرم مباشرت در قتل عمد ستوان دوم رفيعي، حمل اسلحه شكاري، مساعدت در فراري دادن متهمان به جرمي كه مجازات آن اعدام بوده، تمرد نسبت به ماموران دولت و تخريب عمدي خودروي نيروي انتظامي، امروز پاي ميز محاكمه رفت.
وي افزود: همچنين ناصر غلامي، مهران قلعه سفيدي، حسين غلامي، محمد گشول و جواد رضايي به جرم همكاري در قتل و نيز ابو الفضل رضايي به جرم  مساعدت در فراري دادن متهم و محمد و عبد الله رفيع زاده به جرم مخفي كردن متهم و علير ضا براتي، سيد محمد حسيني جوچي، جواد مراديان و وحيد علي عسگريان به جرم مساعدت در خلاصي دادن متهمان  رديف اول تا پنجم و مخفي كردن آن ها محاكمه شدند.
رئيس كل دادگستري استان اصفهان با اشاره به اينكه  جلسه بعدي رسيدگي به پرونده ي اين متهمان نيز فردا برگزار مي شود، گفت: در آبان سال گذشته دو متهم مواد مواد مخدر به جرم اعدام توسط ماموران انتظامي استان در حال اعزام و انتقال از دادگاه به زندان مركزي اصفهان بودند، كه پنج نفر از اشرار به قصد فراري دادن وي سد راه خودروي پليس قرار گرفتند و در نزديكي زندان اصفهان با ماموران درگير شدند.
وي افزود: اين افراد با استفاده از سلاح شكاري با فراري دادن متهمان، يكي از افسران ناجا به نام محمود رفيعي را به شهادت رساندند.
محمدرضا حبيبي ادامه داد: پس از اين درگيري مسلحانه با اقدام به موقع پليس متهمان اصلي شناسايي و دستگير و هشت نفر ديگر كه در اين پرونده  نقش داشتند نيز بازداشت و روانه زندان مي شوند.پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۱۶°