فراخوان مشمولان خرداد ماه سال 98

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
20:15 - پنجشنبه 21 آذر 1398
معاون سازمان برنامه و بودجه کشور: سهمیه بنزین قایق‌های صیادی و شیوه اختصاص آن نهایی شده است که از شنبه ابلاغ می‌شود
کد خبر : ۷۰۱۵۰۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
سازمان وظيفه عمومي ناجا كليه مشمولان داراي مدرك تحصيلي كارداني، ديپلم و زيرديپلم كه برگ آماده به خدمت به تاريخ خرداد ماه سال جاري دريافت كرده اند را به خدمت سربازي فراخواند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 به نقل از پايگاه خبري پليس، سازمان وظيفه عمومي ناجا در اطلاعيه اي اعلام كرد: كليه مشمولان فارغ التحصيل مقاطع كارداني، ديپلم و زيرديپلم كه برگ آماده به خدمت به تاريخ 98/3/19 دريافت كرده اند با مراجعه به يكي از دفاتر خدمات الكترونيك انتظامي (پليس+10)، برگ معرفي نامه مشمولان به مراكز آموزش را دريافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام كنند.

در ادامه اين اطلاعيه آمده است: مشمولان ساكن تهران بزرگ ساعت 6 صبح روز يكشنبه مورخ 98/3/19 و مشمولان ساكن ساير استان ها نيز ساعت 7 صبح تاريخ ذكر شده، در محل و مراكزي كه در برگ معرفي نامه مشمولان به مراكز آموزش نيروهاي مسلح اعلام شده، حضور يابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

گفتني است، حاضر نشدن در زمان مقرر در زمان و محل هاي تعيين شده، غيبت محسوب شده و برابر ماده 58 قانون خدمت وظيفه عمومي، محروميت هاي اجتماعي را براي آنان در بر خواهد داشت.

متقاضيان در صورت نياز به اطلاعات بيشتر مي توانند از طريق پايگاه اطلاع رساني سازمان به نشاني www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گويا به شماره 096480 و يا كانال سازمان در پيام رسان سروش به نشاني sarbazvazifeh@ از آخرين اخبار مطلع شوند.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲°    ۹°