آغاز طرح تابستانی راهور از 20 خرداد

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
13:47 - سه‌شنبه 24 تير 1399
کد خبر : ۷۰۱۵۰۶
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶
رئيس پليس راهور ناجا با بيان اينكه طرح تابستاني راهور از 20 خرداد آغاز مي شود، گفت: با همه نيروها در جاده ها تلاش مي كنيم مردم سفرهاي تابستاني ايمن را تجربه كنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سردار هاديانفر در نشست خبري افزود: 2 هزار و 762 دوربين در جاده ها فعال است و با وزارت راه و شهرسازي توافق كرديم بيش از 2 هزار دوربين ديگر اضافه شود.
سردار هاديان فر گفت: سامانه اي طراحي شده است كه بازرسان نامحسوس پليس راه با سامانه 120، خلافي رانندگان را اطلاع دهند و قرار است نرم افزاري راه اندازي شود كه اعمال قانون با گوشي هاي همراه هم انجام گيرد.
وي در ادامه با بیان اینکه پيامك ها با هزينه فرد متخلف به وي ارسال مي شود، افزود: از ابتداي امسال يك ميليون و 530 هزار و 200 پيامك براي متخلفان رانندگي ارسال شده است.
رئيس پليس راهور گفت: به اتوبوس هاي فرسوده در جاده هاي فرسوده، اجازه تردد نمي دهيم.
وي با اشاره به اينكه 11 ميليون موتورسيكلت در كشور داريم كه 9 ميليون دستگاه، فرسوده است، افزود: 4 ميليون موتورسيكلت پلاك دارند و 4.5 ميليون نفر از 11 ميليون موتورسيكلت سوار داراي گواهينامه هستند. برنامه جدي براي ساماندهي رفتارهاي موتورسيكلت سواران داريم.
سردار هاديانفر گفت: به وانت بارهايي كه پلاك سفيد دارند، پلاك عمومي مي دهيم تا در محدودههاي طرح هم حاضر شوند و باربري موتورسيكلتها را كاهش دهيم.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۵°    ۳۵°