آغاز طرح تابستانی راهور از 20 خرداد

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
18:16 - دوشنبه 29 مهر 1398
سخنگوی وزارت خارجه: بررسی‌های همه‌جانبه درباره اقدام خصمانه حمله به نفتکش ایرانی در دریای سرخ در حال انجام است موسوی: با مسببان این اقدام خصمانه که پشتوانه دولتی داشته برخورد می‌کنیم و گزارش این حادثه را به سازمان ملل و شورای امنیت فرستادیم سخنگوی وزارت خارجه: گام چهارم کاهش تعهدات برجامی طراحی شده است اگر اروپایی‌ها به تعهداتشان عمل نکنند، گام چهارم کاهش تعهدات برجامی را با قاطعیت بر می‌داریم سخنگوی وزارت خارجه: اقدامات ايران براساس برجام است و اروپایی‌ها حقي براي اعتراض ندارند موسوی: تلاش‌های دیپلماتیک و حقوقی برای آزادی شهروندان ایرانی (که به جرم دور زدن تحریم‌های آمریکا دستگیر شده‌اند)، ادامه دارد سخنگوی وزارت خارجه: از نظر ما ماهیت اینگونه اقدامات آمریکا علیه شهروندان ایرانی، آدم‌ربایی است و غیرقابل تأیید است جزئیات ابتکار صلح هرمز، به سران کشورهای منطقه ارسال شده و امیدواریم به این پویش بپیوندند موسوی: حضور نظامی ترکیه در خاک سوریه غیرقابل قبول و تعرض به حاکمیت ارضی سوریه است کشورهای منطقه باید حاکمیت ملی و تمامیت ارضی سوریه را رعایت کنند سخنگوی وزارت خارجه: امیدواریم ملت لبنان، تحولات اخیر در این کشور را هم پشت سر بگذارند شرکت ملی نفتکش ایران: نفتکش سابیتی وارد آب‌های سرزمینی ایران شد این نفتکش ۱۹ مهر در دریای سرخ و در ۶۰ مایلی بندر جده عربستان هدف دو راکت قرار گرفت
کد خبر : ۷۰۱۵۰۶
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶
رئيس پليس راهور ناجا با بيان اينكه طرح تابستاني راهور از 20 خرداد آغاز مي شود، گفت: با همه نيروها در جاده ها تلاش مي كنيم مردم سفرهاي تابستاني ايمن را تجربه كنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سردار هاديانفر در نشست خبري افزود: 2 هزار و 762 دوربين در جاده ها فعال است و با وزارت راه و شهرسازي توافق كرديم بيش از 2 هزار دوربين ديگر اضافه شود.
سردار هاديان فر گفت: سامانه اي طراحي شده است كه بازرسان نامحسوس پليس راه با سامانه 120، خلافي رانندگان را اطلاع دهند و قرار است نرم افزاري راه اندازي شود كه اعمال قانون با گوشي هاي همراه هم انجام گيرد.
وي در ادامه با بیان اینکه پيامك ها با هزينه فرد متخلف به وي ارسال مي شود، افزود: از ابتداي امسال يك ميليون و 530 هزار و 200 پيامك براي متخلفان رانندگي ارسال شده است.
رئيس پليس راهور گفت: به اتوبوس هاي فرسوده در جاده هاي فرسوده، اجازه تردد نمي دهيم.
وي با اشاره به اينكه 11 ميليون موتورسيكلت در كشور داريم كه 9 ميليون دستگاه، فرسوده است، افزود: 4 ميليون موتورسيكلت پلاك دارند و 4.5 ميليون نفر از 11 ميليون موتورسيكلت سوار داراي گواهينامه هستند. برنامه جدي براي ساماندهي رفتارهاي موتورسيكلت سواران داريم.
سردار هاديانفر گفت: به وانت بارهايي كه پلاك سفيد دارند، پلاك عمومي مي دهيم تا در محدودههاي طرح هم حاضر شوند و باربري موتورسيكلتها را كاهش دهيم.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۳°    ۲۲°