نائب رئیس مجلس: آماده کمک به دولتیم

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:27 - جمعه 09 خرداد 1399
کد خبر : ۷۰۲۲۸۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۰
نائب رئیس مجلس: در زمینه اقتصاد کشور و حل مشکلات اقتصادی کشور ما همیشه آماده ایم و اگر دولت لایحه ای بدهد ما چهار روزه آن را قانون می کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
عبدالرضا مصری در برنامه تیتر امشب شبکه خبر همچنین گم شده کشور را اقتصاد دانست و افزود: بحث این است که اقتصاد را با بودجه دولت اشتباه می گیرند نمی شود با عدد و رقمی کوچک در حدد بودجه مسائل بزرگ اقتصاد مثل اشتغال و تولید را حل کرد. 
 
نائب رئیس مجلس: آماده کمک به دولتیم 
 
این نماینده مجلس گفت: منِ نماینده از برنامه اقتصاد کشور، اگر برنامه ای باشد، خبر ندارم ؛ بحث ما فراتر از برنامه های جزئی و بخشی است.
 
او از این که همه فقط حرف می زنند انتقاد کرد و افزود: ما کمبود محتوی و تئوری و فرضیه و اینها نداریم، آن چیزی که کم داریم اجرا و عمل است. 
 
نائب رئیس مجلس: آماده کمک به دولتیم
 
 
سلاح ورزی نائب رئیس اتاق بازرگانی هم با تایید سخنان آقای مصری گفت: اقتصاد کشور توان تحمل همه فشارها و تحریم ها را دارد و نظام تولید کشور بر اثر تحریم زمینگیر نخواهد شد منتها دولت در جهت رونق تولید و افزایش تولید هنوز اقدامی نکرده است. 
 
او بی ثباتی قوانین و مقررات و غیر قابل پیش بینی بودن اقتصاد و قیمت ها را از موانع بزرگ کسب و کار و رونق تولید در کشور دانست و گفت: فعالان اقتصادی همواره در خوف و رجاء اند از این که فردا وقتی از خواب بیدار می شوند با چه قانون و بخشنامه جدیدی روبرو خواهند شد، دولت طبق قانون موظف است قبل از هر تصمیمی آن را با فعالان اقتصادی و اتاق ها و اصناف در میان بگذارد.
 
سلاح ورزی همچنین از این که دولت در گرفتن مالیات بر تولید کنندگان دمِ دست متمرکز شده گله کرد و گفت: باید از بخش های پنهان اقتصاد و بازارهای بزرگی مثل طلا، ارز و مسکن نیز مالیات گرفته شود. 
 
 نائب رئیس مجلس: آماده کمک به دولتیم

 سعید زرندی معاون طرح و برنامه وزارت صمت هم در ادامه بحث از اقدامات وزارت صمت در زمینه رونق تولید و اشتغال دفاع کرد و گفت: برنامه هایمان را مکتوب اعلام و منتشر کرده ایم و همه می توانند آن را نقد کنند و به اجرای آن هم کمک کنند منتهی تا الان کسی نظرش و انتقادش را به ما اعلام نکرده است.
 
او ریل گذار اقتصاد کشور را مجلس دانست و گفت: البته ما منتظر نقد و نظر ها ننشسته ایم و همه برنامه ها طبق زمان بندی در حال اجراست که از جمله آنها توسعه و تعمیق تولید و ساخت داخل، و نیز توسعه تجارت با همسایگان است که با ادامه این رویه تا آخر سال به نتیجه خواهند رسید.
 
 
 

 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °