وزیر صمت: در مبارزه با رانت هیچ محدودیتی نداریم

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:59 - پنجشنبه 08 خرداد 1399
کد خبر : ۷۰۴۰۲۸
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵
رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت: در مبارزه با رانت هیچ محدودیتی نداریم و نمی پذیریم که کالای تولید داخل از خارج کشور وارد شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رضا رحمانی امروز در حاشیه بازدید از شرکت معادن فاریاب جنوب کرمان افزود: به منظور حمایت از کالای ایرانی و رونق تولید، تاکید بر این موضوع داریم که جلوی واردات کالاهایی که در داخل کشور تولید می شوند،گرفته شود .وزیر صنعت، معدن و تجارت: در مبارزه با رانت هیچ محدودیتی نداریم
وی گفت: باید زمان برطرف شدن مشکلات واحدهای تولیدی را کوتاه کرد و در این زمینه شورای معادن استان تشکیل  می‌شود.
وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: اختیارات لازم به استان‌ها تفویض شده است و به دنبال چابکی هستیم تا مشکلات در کمترین زمان ممکن در استان‌ها برطرف شود و نیاز به بررسی در تهران نباشد.
رحمانی گفت: هیچ محدودیتی در اعمال تشویق و تخفیف در بحث واحدهای تولیدی نداریم و با توجه به شرایط جنوب کرمان حداکثر تخفیف را لحاظ می‌کنیم.
وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین گفت : هر کجا معدنی راه اندازی می‌شود باید نیروی انسانی مورد نیاز آن معدن که مدرک دیپلم دارند از خود بومی‌های منطقه، فوق دیپلم تا لیسانس از داخل استان و فراتر از لیسانس هم از خارج استان جذب شود.
رحمانی با تاکید بر اینکه باید مشکلات راه و برق در جنوب کرمان برطرف شود افزود: مردم باید حضور کارخانه‌ها را در منطقه خود حس کنند و ما هم منابع لازم را اختصاص می‌دهیم.
وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر به جنوب کرمان همچنین از پایانه صادراتی جیرفت بازدید و کارخانه مس امید سبزواران جیرفت را افتتاح می‌کند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۵°    ۳۴°