بهره برداری از چند طرح آبفا در اصفهان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 13 آذر 1400
کد خبر : ۷۰۵۴۹۵
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۸
8 طرح آبرسانی در استان اصفهان با حضور وزیر نیرو به بهره برداری رسید و عملیات اجرای دو طرح دیگر نیزآغاز شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، با حضور رضا اردکانیان طرح عملیات انتقال پساب از تصفیه خانه فاضلاب به شرکت فولاد مبارکه با حجم انتقال 277 میلیون مترمکعب پساب از این تصفیه خانه به این واحد صنعتی از طرح های کلان وزارت نیرو با هزار و 200 میلیارد ریال سرمایه گذاری امروز به بهره برداری رسید.

وزیر نیرو همچنین امروز در سفر به خوانسار تصفیه خانه این شهرستان به مساحت 14 هکتار مجهز به خط انتقال فاضلاب و شبکه داخلی مرحله نخست به طول 40 کیلومتر خطوط انتقال و شبکه را با  200 میلیارد ریال هزینه افتتاح کرد.

این تصفیه خانه با دبی میانگین فاضلاب ورودی به تصفیه خانه به میزان 72 لیتر برثانیه ، فرایند تصفیه خانه فاضلاب لجن فعال با هوادهی گسترده همچنین مجهز به دو مدول  هرکدام با ظرفیت سه هزارو 110 مترمکعب تصفیه فاضلاب در شبانه روز است.
 
همچنین امروز با حضور رضا اردکانیان عمليات اجرايي مجتمع آبرساني برزاوند با بیش از 330 میلیارد ریال اعتبار در روستای نهوج شهرستان اردستان آغاز شد.

با اجرای این طرح جمعیت هشت هزار نفری از اهالی 19 روستای دهستان برزاوند از توابع اردستان از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی  بهره مند می شوند.

در ادامه سفر رضا اردکانیان به استان اصفهان، در شهرستان گلپایگان طرح آبرسانی به گلشهر و 41 روستای این شهرستان  با 45 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
 
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴.۵۹°    ۷.۷۹°