اسامی داوران هفته بیست و سوم لیگ برتر + برنامه و جدول

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:31 - يکشنبه 17 آذر 1398
تیم گلبال ایران در مسابقات قهرمانی آسیا ـ اقیانوسیه با نتیجه ۱۱ بر یک مقابل استرالیا پیروز شد «محمدجواد ابراهیمی» و «امیرحسین زارع» به نیمه‌نهایی رقابت‌های کشتی آزاد جام آلانز روسیه راه یافتند لیگ برتر فوتسال: «مس سونگون ـ شهروند ساری» ساعت ۱۷ لیگ برتر فوتسال: «هایپرشهر شاهین‌شهر ۱ ـ فرش‌آرای مشهد ۳» در بسکتبال حرفه‌ای (ان بی ای) تیم‌های دالاس ماوریکس، نیویورک نیکس و فیلادلفیا مقابل حریفان به پیروزی رسیدند لیگ برتر انگلیس: «اورتون ۳ ـ چلسی ۱» ؛ «بورنموث ۰ ـ لیورپول ۳» ؛ «تاتنهام ۵ ـ برنلی ۰» ؛ «واتفورد ۰ ـ کریستال پالاس ۰» ؛ «منچسترسیتی ۱ ـ منچستریونایتد ۲» لالیگای اسپانیا: «رئال‌مادرید ۲ ـ اسپانیول ۰» ؛ «گرانادا ۳ ـ آلاوس ۰» ؛ «لوانته ۲ ـ والنسیا ۴» ؛ «بارسلونا ۵ ـ مایورکا ۲» سری آ ایتالیا: «آتالانتا ۳ ـ هلاس ورونا ۲» ؛ «اودینزه ۱ ـ ناپولی ۱» ؛ «لاتزیو ۳ ـ یوونتوس ۱» بوندس لیگای آلمان: «دورتموند ۵ ـ دوسلدورف ۰» ؛ «فرایبورگ ۱ ـ وولفسبورگ ۰» ؛ «لایپزیگ ۳ ـ هافن هایم ۱» بوندس لیگای آلمان: «آگزبورگ ۲ ـ ماینتس ۱» ؛ «مونشن گلادباخ ۲ ـ بایرن مونیخ ۱» ؛ «بایرلورکوزن ۲ ـ شالکه ۱»
کد خبر : ۷۰۵۵
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۴:۰۳
محسن قهرمانی داور دربی هفتاد ششم شد
کمیته داوران فدراسیون فوتبال محسن قهرمانی را به عنوان داور دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس برگزید.
اسامی داوران هفته بیست و سوم لیگ برتر + برنامه و جدول

اسامی داوران هفته بیست و سوم لیگ برتر در فاصله چند ساعت مانده به آغاز مسابقات اعلام شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، برنامه و اسامی داوران هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال ایران که از امروز آغاز می شود به شرح زیر است:
پنجشنبه 5 بهمن:
* گهر دورود - فجر شهید سپاسی شیراز ساعت 15
جمشید محمدی - سعید زارع - قهرمان نجفی - جواد شرفی

* صبای قم - صنعت نفت آبادان ساعت 15:30
احمد صالحی - رحیم شاهین - محمد کناری - رسول رهبر فام

* آلومینیوم هرمزگان - سایپای البرز ساعت 15:30
حسن اکرمی - علیرضا کهوری - اسد حاج محمد - حسین قنبری

* سپاهان اصفهان - پیکان تهران ساعت 15:30
محمدرضا اکبریان - سجاد طوری - حسن ظهیری - حسن زاهدی فر

* تراکتورسازی تبریز - ذوب آهن اصفهان ساعت 15:30
سید حسین زرگر - مجید ویشگاهی - حسین طالقانی - هادی حاجی

جمعه 6 بهمن:

* استقلال تهران - پرسپولیس تهران ساعت 15:00
محسن قهرمانی - رضا سخندان - بابک داوری - تورج حق وردی - محمدرضا ابوالفضلی - ناظر ویژه: حسین عسکری- ناظر: ابراهیم میرزابیگی - نماینده: علیرضا امامی

* داماش گیلان – مس کرمان ساعت 15:30
محمد حسین اسدی - رسول فروغی - رحیم عباسقلی زاده - رضا مستقیم

* فولاد خوزستان - راه آهن تهران ساعت 15:30
اشکان خورشیدی - حسن کامرانی فر - مهدی الوندی - فرشید افشار

* نفت تهران - ملوان انزلی ساعت 15:30
جمشید دانش مهر - سعید علی نژادیان - حمیدرضا رحیمی - بیژن حیدری

جدول:

جدول رده بندی لیگ برتر

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °